Reklama
Reklama

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi rozwodzą się? Nie mogą na siebie patrzeć

Ellen DeGeneres (62 l.) i Portia de Rossi (47 l.) rozwodzą się - twierdzi jeden z magazynów. Rozstanie może kosztować słynną dziennikarkę nawet 500 mln dolarów.

Według doniesień amerykańskiego tabloidu "In Touch" panie znajdują się "w punkcie krytycznym". Wzajemna niechęć jest ponoć tak duża, że nie mogą już na siebie patrzeć i bez przerwy się kłócą.

Para zmaga się z kryzysem od kilku miesięcy. Wszystko przez problemy w pracy, z którymi dziennikarka sobie nie radzi...

"Ellen ma za dużo na głowie. Chodzi o nagonkę na jej osobę" - mówi informator gazety.

"Gdy w związku z koronawirusem zaczęła swój program nagrywać z domu, wielu jej pracownikom najpierw obniżono płacę, a następnie podziękowano. Ludzie zaczęli ją atakować w mediach społecznościowych, dzieląc się historiami na temat tego, jak zachowuje się za kulisami, jaką wredną jest osobą. Teraz mówi się, że jej program może zniknąć na dobre. Nie wygląda to dobrze" - twierdzi informator, dodając: "Portia w końcu postanowiła odejść. Krzyki i napady furii były już nie do zniesienia".

Reklama

Co więcej, Ellen rzekomo zrobiła się bardzo zazdrosna o Portię. Zdała sobie sprawę, że jest ona smakowitym kąskiem nie tylko dla mężczyzn, ale i wielu kobiet.

"Gdy zobaczyła, jak ludzie podrywają ją na imprezach, nie mogła sobie z tym poradzić. Wpadała we wściekłość" - dodaje informator.

Sytuacja wydaje się patowa. Rozwód może kosztować Ellen DeGeneres nawet 500 mln dolarów.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ellen DeGeneres | Portia de Rossi
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy