Reklama
Reklama

Elizka Trybała wypina obfitości i komentuje subtelnie: "Tak spaliłam se cyce"

Eliza Trybała (29 l.) sławę i rozpoznawalność zyskała w 2013 roku, gdy wzięła udział w kontrowersyjnym show "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Lata mijają, ale Elizka nadal może poszczycić się tym, że media zwracają na nią uwagę. Niedawno kobieta wybrała się na wakacje i niestety zapomniała o kremie z filtrem. Tureckie słońce przysmażyło obfitości gwiazdki MTV. Auć, musiało boleć...

Eliza Trybała została szerszej publiczności przedstawiona w 2013 roku. Aspirująca i żądna sławy celebrytka pojawiła się w kontrowersyjnym formacie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", który swego czasu emitowany był na MTV.

Program za cel miał przedstawienie, w jaki sposób młodzi ludzie korzystają z życia w stolicy. Niestety w show promowano nadużywanie alkoholu, libacje, przypadkowy seks, bójki i patologiczne zachowania.

Reklama

Eliza długo nie zagościła na antenie, bowiem po pierwszym sezonie zaszła w ciążę z kolegą z programu, Pawłem "Trybsonem" Trybałą. Zakochani doczekali się dwóch córek i do dziś tworzą związek. Małżonkowie nie wstydzą się początków, a nawet zadeklarowali, iż opowiedzą o swojej historii poznania.

Ostatnio rodzina wybrała się na wakacje do Turcji, a 29-latka pochwaliła się fanom spaloną skórą... To musiało boleć!

"Warsaw Shore" Eliza Trybała pokazała na Instagramie fotkę z wakacji. Poparzyła sobie krągłości

Eliza Trybała ma za sobą traumatyczne wakacje. Rok temu gwiazdka wybrała się nad morze i miała zatrucie pokarmowe. Jej stan był poważny i celebrytka trafiła do szpitala pod kroplówkę. W czasie tego urlopu 29-latka z rodziną obrała zagraniczny kurort i za destynację wybrała Turcję.

I tym razem okazało się, że Elizka miała problemy zdrowotne. Niestety na zagranicznych wojażach celebrytka nie użyła kremu z filtrem i poparzyła sobie pokaźnych rozmiarów piersi.

Żona Trybsona pochwaliła się fotką z wczasów. Na ujęciu widzimy, jak kobieta wyszykowana w różowy kostium w motylki pozuje do ujęcia nad basenem. We wpisie zdradziła, iż "spaliła se cyce".

Pamiętajcie, żeby stosować kremy z filtrem UV!

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Warsaw Shore | Eliza Trybała
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy