Reklama
Reklama

Elegancko ubrany Marcin Mroczek musiał zjawić się w szkole syna. Nie obyło się bez upamiętnienia tej sytuacji

Marcin Mroczek jest dumnym ojcem dwóch synów. Starszy z nich właśnie dziś skończył edukację w kolejnej klasie. Tym samym cała rodzina miała powody do świętowania. Aktor postanowił wspierać swojego syna w tym ważnym dniu i pojawił się w szkole. Nie dość, że razem z młodszym synem i żoną odebrał starszaka z uroczystości, to jeszcze niósł w rękach bardzo ważną rzecz.


Marcin Mroczek od lat jest w szczęśliwym związku

Marcin Mroczek lata temu był zakochany w koleżance z branży telewizyjnej Agnieszce Popielewicz. Para założyła razem Fundację "Z miłości serc". Związek, jednak się rozpadł. Na ślubnym kobiercu aktor stanął w 2013 roku. Poślubił modelkę Marlenę Muranowicz. Małżeństwo wychowuje dwójkę synów Ignacego (ur. 2016) i Kacpra (ur. 2017).

Reklama

Marcin Mroczek z dumą dzierży puchar

Syn Marcina Mroczka skończył właśnie kolejną klasę szkoły podstawowej. Z tej okazji cała rodzina postanowiła uczcić te chwile wspólnie. Mroczek wraz z żoną pojawił się w szkole na warszawskim Wawrze. Zakończenie roku szkolnego zawsze jest emocjonującym momentem zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców. Kiedy maluchy cieszą się z upragnionych wakacji, to rodzice z dumą napawają się ich sukcesami i podsumowują kolejny rok.

Jak widać po zdjęciach, rodzina Mroczków również miała powody do dumy. Aktor na zakończeniu roku nagrywał wszystko, co się działo i robił pamiątkowe zdjęcia. Po zakończeniu uroczystości z dumą niósł dyplomy oraz puchar, który dostał jego syn. Widać było, że jest bardzo zadowolony z osiągnięć dziecka.

Po zakończeniu formalności rodzina Mroczków udała się na zasłużony odpoczynek w pobliskiej cukierni, gdzie rodzice i dzieci delektowali się ciastami i lodami.

Marcin Mroczek chwali się sukcesami synów na Instagramie

Osiągnięciami starszego syna Marcin Mroczek od razu pochwalił się na Instagramie. Zamieścił zdjęcia z zakończenia roku szkolnego, na których widać elegancko ubranego syna oraz tatę. Na fotografiach towarzyszy im wyraźny uśmiech.

"Zakończenie roku szkolnego i Wakacje!!!! Na ten moment czekają wszystkie dzieci z największym utęsknieniem. Jestem mega dumny z moich synów. Jeden właśnie zakończył 2 klasę z wyróżnieniem, a drugi zaczyna swoją szkolną przygodę" - napisał Mroczek na Instagramie.

Fani aktora ruszali w komentarzach z gratulacjami dla chłopca. My życzymy całej rodzinie szczęśliwych wakacji, a chłopcom powodzenia już w kolejnym roku szkolnym.

Zobacz też:

Samo nazwisko nie wystarczyło. O biznesie braci Mroczek nikt już dziś nie pamięta

Marcin Mroczek pakuje walizki i ucieka z Polski. Został przyłapany

Spędził na planie "M jak miłość" 23 lata. "Kochani, chcę wam tylko coś powiedzieć"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy