Reklama
Reklama

Edyta Pazura w prześwitującym bikini na Maldediwach. Przesada?

Edyta Pazura (35 l.) razem z mężem Cezarym Pazurą (60 l.) wybrali się na słoneczne Malediwy, by odpocząć i cyknąć kilka fotek! Efektami podzielili się na Instagramie. Czy żona sławnego aktora pokazała za dużo?

Czym zajmuje się Edyta Pazura?

Edyta Pazura to nie tylko żona znanego aktora. Od 2010 roku współprowadziła program "Looksus" na antenie Polsat Cafe. Następnie zaczęła pracę w firmie męża i pomagała w realizacji jego debiutu reżyserskiego, filmu “Weekend". Od 2014 jest menadżerem Cezarego i koordynuje jego sprawy zawodowe oraz współprace reklamowe. 

Sama prowadzi kanał YouTube oraz profile w social mediach. Publikuje regularnie, a jej treści są ciekawe, dzięki czemu na Instagramie obserwuje ją ponad 250 tysięcy osób. 

Reklama

Edyta była prelegentką podczas Festiwalu Kobiet, współpracuje z Uniwersytetem Opolskim, a jej pasją jest gotowanie, aranżacja wnętrz i fotografia.  

Cezary Pazura udostępnia fotki z wakacji

Oprócz tak wielu zainteresowań Edyta Pazura jest pewną swojego kobietą. Również jej mąż, Cezary Pazura chętnie dzieli się atutami żony. W walentynki udostępnił fotkę, która podzieliła obserwujących na dwa obozy: tych, którzy cieszą się, że aktor jest dumny z wdzięków żony i tych, którzy uważają, że powinien je zachować dla siebie. Pisaliśmy o tym w artykule: Pazura chciał być romantyczny i wrzucił fotkę żony. Pupa na pierwszym planie. Przesada?

 

Kilka dni później Edyta odwdzięczyła się mężowi, wrzucając fotki ze wspólnych wakacji. Skoro święto zakochanych spędzili w tak słonecznym miejscu, faktycznie szkoda byłoby nie pochwalić się egzotycznym i romantycznym urlopem, prawda? 

Edyta na fotkach ma na sobie prześwitujący, szydełkowy strój kąpielowy, który od razu rzucił się w oczy obserwującym.

Edyta Pazura otrzymuje wiele komplementów

"Strój przepiękny Edytko", "Patrzę, podziwiam i zazdroszczę", "To szydełkowe bikini jest przepiękne!" - zachwytom nie ma końca. 

Pomimo urodzenia dzieci, żona aktora dalej zachwyca wspaniałym ciałem. Nic dziwnego, że obserwatorzy zachwycają się nie tylko jej strojem, ale także tym, jak w nim wygląda! Mimo to w tym przypadku to nie wygląd wydaje się dla kobiety najważniejszy. Edyta w opisie wpisu skupia się na zachwytach wspaniałym miejscem oraz czasem spędzonym w towarzystwie najbliższych. 

"Zachód słońca. Wrzucam parę zdjęć, bo magiczne chwile lubią szybko przemijać..." — umieściła w opisie fotografii, by na zawsze zapamiętać wyjątkowy urlop.

Czytaj więcej:

Wielki smutek w rodzinie Pazurów. Dorota Chotecka żegna ukochaną teściową

Cezary Pazura urządził sobie odpicowane gniazdko w ogromnym domu w Wilanowie. Jak mieszkają?

Edyta Pazura po raz pierwszy skomentowała śmierć teściowej. Co za przytyk do Choteckiej!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura | Edyta i Cezary Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy