Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Pazura pochwaliła się brzuszkiem! Wygląda kwitnąco!

Edyta Pazura (30 l.) i Cezary Pazura (55 l.) spodziewają się kolejnego dziecka i nie zamierzają ukrywać swojej radości. Żona aktora właśnie pochwaliła się uroczym zdjęciem!

Ten rok będzie wyjątkowy dla Pazurów. Aktor w wieku 55 lat zostanie po raz czwarty ojcem. Z pierwszego małżeństwa ma córkę Anastazję (27 l.), a z Edytką doczekał się dwójki pociech: Antka (5 l.) i Amelii (8 l.).

Reklama

W święta Bożego Narodzenia małżonkowie ogłosili, że spodziewają się kolejnego maleństwa i nie posiadają się ze szczęścia. To będzie także przełomowe wydarzenie dla Edyty, która 10 stycznia obchodzi swoje 30. urodziny.

To idealny czas na urodzenie trzeciego dziecka, o którym zawsze marzyła. Nic dziwnego, że w tym roku świętowanie urodzin jest dla niej wyjątkowe i niezapomniane.

Żona artysty pochwaliła się z tej okazji zdjęciem w mediach społecznościowych, na którym widać już zaokrąglony brzuszek. Widać także, że przyszła mama jest bardzo szczęśliwa i cieszy się swoim wyjątkowym stanem.

Para jeszcze nie zdradziła jednak, czy tym razem będzie to kolejna dziewczynka, a może jednak chłopiec. Jedno jest pewne, w ciąży Edytka wygląda kwitnąco i ten stan jej służy! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje