Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta i Cezary Pazurowie nie mogą doczekać się kolejnego dziecka! Będzie syn czy córka?

Cezary (55 l.) i Edyta (29 l.) Pazurowie zawsze marzyli o dużej rodzinie. To pragnienie właśnie się spełnia, bo małżonkowie czekają na narodziny kolejnego dziecka. Wszyscy już zadają sobie pytanie, czy tym razem pojawi się kolejna dziewczyna, a może Antoni doczeka się brata? Jedno jest pewne, prócz wielu radości, to będzie dla nich także ciężki czas. Będą musieli pogodzić wiele obowiązków z narodzinami dziecka.

Wystarczyło jedno wigilijne zdjęcie z Dubaju odpowiednio podpisane, żeby być już pewnym, że Cezary Pazura i jego żona Edyta wkrótce po raz trzeci zostaną rodzicami. Pani Edyta na zdjęciu wygląda bardzo efektownie, a podpisy pod fotografią dopowiadają dużo, dużo więcej!

Reklama

Edyta Pazura pozuje do niego w stroju kąpielowym. Żona aktora podpisała je po angielsku "Ciąża, kobieta w ciąży"! A sam aktor na Facebooku napisał: "Wymarzony, cudowny prezent na Święta! Miejcie Wigilię tak udaną jak nasza. Dziękuję Edytko. Kocham nad życie! Szczęścia i miłości na Boże Narodzenie życzę Wam wszystkim. Wujek Czarek. Tata Czarek".

Najbliższe miesiące będą zatem wyjątkowym czasem oczekiwania narodzin dziecka. Dla Cezarego Pazury to już czwarty potomek. Najstarsza jest Anastazja (27 l.), córka artysty z jego pierwszego małżeństwa. Obecnie z żoną Edytką aktor ma dwójkę pociech: Amelię (8 l.) i Antoniego (5 l.). Jednak aktor z żoną nigdy nie kryli, że to nie jest koniec ich rodzicielskich planów i marzeń.

O trzeciej ciąży pani Edyty zaczęto mówić już na początku grudnia ubiegłego roku, gdy oboje pojawili się na premierze spektaklu "Niezwyciężony". Wiele osób i fotoreporterów zwróciło wówczas uwagę na euforyczny humor pary oraz na to, że u żony aktora dało się zauważyć zaokrąglony brzuszek! Oni wówczas tego nie komentowali. Dwa lata temu aktor mówił magazynowi "Zwierciadło": 

"Teoretycznie powinienem już spodziewać się wnuków, a tymczasem dwójka moich dzieci to maluchy. Gdy obserwuję niektórych moich kolegów rówieśników, widzę, że często użalają się na różne schorzenia, miewają drobne kontuzje. A ja? Jestem bez szans! Gdy boli mnie głowa, powinienem pewnie położyć się i trochę pojęczeć. I... kładę się i leżę, ale po trzech sekundach czuję na sobie ponad 40 kilogramów dziecka. 23 kg skacze na mnie z jednej strony, 19 z drugiej. I jeszcze to pytanie: ‘Tata, wygłupiamy się?’. I co? Momentalnie jestem zdrów i zaczyna się szaleństwo, na ogół w sypialni, na wielkim łóżku". 

Teraz jest zachwycony i przypomina, że od początku planowali z żoną trójkę dzieci i szczęśliwie te ich plany się spełniają. Tym razem spekuluje się ponoć, że żona artysty urodzi drugiego chłopca, ale ani Edyta, ani Cezary nie chcą potwierdzić tych doniesień. Najważniejsze dla nich jest to, żeby maleństwo urodziło się zdrowe.

"W przyszłym roku czeka mnie dużo nowych projektów i wyzwań, a narodziny dziecka tylko bardziej mnie mobilizują" - napisał na Facebooku Cezary Pazura. 

Chociaż wielokrotnie mówił, że nie wyobraża sobie świąt poza Polską, w tym roku razem z żoną i dziećmi zrobił wyjątek i poleciał na egzotyczną wycieczkę. W Dubaju znalazł czas na plażowanie, kąpiel w basenie z synem oraz na drobne wygłupy z córką. Na zdjęciach zamieszczonych w internecie dobrze widać, że czas spędzony z rodziną jest dla aktora bardzo ważny.

Jednak odtąd Dubaj będzie mu się kojarzył nie tylko z rodzinną wyprawą, ale też z cudownym czasem, kiedy mogli podzielić się razem z żoną fantastyczną informacją o oczekiwaniu narodzin ich trzeciego, tak przecież przez nich wymarzonego dziecka.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Edyta Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje