Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Herbuś nie może uwolnić się od byłego?! Co na to jej obecny ukochany?!

Edyta Herbuś (37 l.) włożyła obrączkę, ale nie powiedziała sakramentalnego „tak”. Czy w sfinalizowaniu związku z Piotrem powstrzymuje ją były partner?

Obrączki na palcach Edyty Herbuś i jej partnera, producenta filmowego Piotra (44 l.), które nie umknęły uwadze fotoreporterów na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, wywołały sporo zamieszania.

Reklama

Zaledwie kilka dni później w internecie pojawiły się zdjęcia pary z wyprawy do Kaliforni, którą wielu uznało za podróż poślubną. Dopiero wtedy tancerka ucięła spekulacje.

"Prawda jest taka, że obrączka, którą noszę, jest pewnym bardzo osobistym wyznaniem. Tak, jestem szczęśliwa. Nawet jako ‘nie żona’ "- napisała. 

Związek Edyty i Piotra ma zaledwie roczny staż. Mieszkają razem w Warszawie, w apartamencie tancerki, ale podobno szukają większego domu, w którym mogłyby nocować dzieci Piotra z poprzednich związków - Vivian (11 l.), Melchior (10 l.) i Hania (5 l.). 

Edyta przedstawiła Piotra ukochanej babci Toli z Kielc i rodzicom, on zrobił to samo w Krakowie, gdzie mieszkają jego mama, tata i siostra. Oboje zostali ciepło przyjęci przez familie i odebrali to jako dobry znak na przyszłość.

Tancerka nie ukrywa jednak, że nie śpieszy się jej do ślubu.

"Tworzę relację partnerską, bo taki jest mój wybór" - wyznała w wywiadzie.

Co ciekawe, w związku tych dwojga jest jeszcze... ktoś trzeci. To były partner taneczny i życiowy Edyty - Tomasz Barański (37 l.). Byli razem 12 lat, od czasów szkoły podstawowej.

"Traktuję Tomka jak członka rodziny. Ale trzeba było czasu na tę transformację uczuć, żeby bliskość została, ale już w innym wymiarze. Żeby nie była niebezpieczna dla innych relacji" - mówi gwiazda. - "Sam sobie zazdroszczę, że mam taką przyjaciółkę jak Edyta" - podkreśla Tomek.

Pytanie, czy Piotr akceptuje tak bliską relację ukochanej z innym mężczyzną...

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje