Reklama
Reklama

Edyta Górniak spotkała się z mamą po roku! Czekała, aż się... zaszczepi

Edyta Górniak (48 l.) czekała rok, by spotkać się z ukochaną mamą. Panie zobaczyły się dopiero niedawno, gdy Grażyna Jasik zaszczepiła się przeciwko COVID-19.

Wokalistka nie do końca wierzy w pandemię i istnienie koronawirusa. Twierdzi, że jeśli ktoś zmusi ją do zaszczepienia się, ucieknie z kraju. Na razie w tej kwestii nic się nie zmienia.

Uważa, że pandemia to tylko "moment zatrzymania i refleksji", który został nam zesłany z niebios i podarowany, by ludzkość oprzytomniała i przestała gonić za mamoną i dobrami materialnymi.

Podczas jednego ze swoich wystąpień w mediach społecznościowych stwierdziła, że "pracuje dla Boga, a nie dla łajzy rogatej i jego korporacji". 

Przez cały okres pandemii nie widywała się z matką i ojczymem. Spotkała się z nią niedawno po słynnym koncercie poświęconym Krzysztofowi Krawczykowi, gdzie zjawiskowo zaśpiewała przebój "Trudno tak...".

Kotleciki i naleśniki z Grabówki

Reklama

Tygodnik "Na Żywo" relacjonuje, jak wyglądało spotkanie Edyty z bliskimi. Piosenkarka była ponoć tak stęskniona, że rzuciła się mamie na szyję "jak mała dziewczynka".

Czekała na nią prawdziwa kulinarna uczta przygotowana przez panią Grażynę. Choć Edyta stroni od mięsa, nie odmówiła sobie kotlecików mielonych, które niemal natychmiast przeniosły ją do czasów dzieciństwa.

Później na stół wjechały słynne opolskie naleśniki z Grabówki i pieczywo z piekarni u Kobyłkiewicza.

Zrozumiała błąd

Wokalistka docenia te chwile jak nigdy wcześniej. Przez osiem lat nie utrzymywała z mamą żadnego kontaktu. Miała żal, że rodzicielka chowała głowę w piasek, gdy molestował ją znajomy ojczyma.

Sytuację zaognił jeszcze konflikt z byłym mężem Dariuszem Krupą, w którym pani Grażyna stanęła po stronie zięcia. Przez wiele lat wokalistka nie potrafiła wybaczyć. Dzięki mediacji młodszej siostry zdała sobie jednak sprawę, że czas płynie nieubłaganie i szkoda marnować go na niepotrzebne spory. W kontaktach z mamą postanowiła kierować się wyłącznie sercem.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama