Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak przyjaźniła się z Joanną Krupą. Teraz się od niej odcięła?!

Były niemal nierozłączne, gdy Edyta Górniak (48 l.) przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Joanna Krupa (41 l.) przywitała ją z otwartymi ramionami i towarzyszyła w wielu momentach jej amerykańskiego życia. Teraz o przyjaźni milczą media i one same. Co się między nimi wydarzyło?

Mówiły o sobie "przyjaciółki" lub "bratnie dusze". Między nimi od razu zaiskrzyło, gdy spotkały się w USA. Edyta (sprawdź nową piosenkę!) spędzała bardzo dużo czasu w willi Joasi. 

Panie spędzały nawet ze sobą święta. Nie brakowało wspólnych zdjęć na ich profilach w mediach społecznościowych. 

Mogłoby się wydawać, że nic nie zniszczy takiej przyjaźni. Jednak dwa lata temu Edyta zdecydowała się wrócić ze Stanów Zjednoczonych do Polski. 

Jednak prawdziwe uczucia, takie jak przyjaźń są w stanie przetrwać wiele, także odległość wielu tysięcy kilometrów. 

W tym czasie Joasia wyszła za mąż i urodziła swoje pierwsze dziecko. Jeszcze będąc w ciąży spotkała się z Edytą i panie upamiętniły to spotkanie wspólnym zdjęciem. Potem jednak nastała niepokojąca cisza. 

"Z Edytą nie miałam kontaktu od czerwca" - mówi Asia pytana o przyjaciółkę. 

Nie ma co ukrywać, że Edyta przeżywa teraz trudny czas - przeprowadziła się na Podhale, gdzie na nowo stara się ułożyć swoje życie i otacza się innymi ludźmi, niż do tej pory. 

Kiedy piosenkarka upora się z prywatnymi sprawami może wyciągnie dłoń do starej przyjaciółki i zaprosi jej do swojej górskiej posiadłości?

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje