Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Krupa planuje drugą ciążę?! Wszystko już jasne!

Joanna Krupa (41 l.) jest szczęśliwą żoną i mamą. Gwiazda tak bardzo zakochała się w rodzicielstwie, że nawet już nie ukrywa starań o drugą pociechę!

Jej pierwsze małżeństwo z Romainem Zago nie dało jej szczęścia. Fani gwiazdy pamiętają, jakim ciosem był dla niej rozwód. 

Asia wówczas nawet nie kryła łez, opowiadając o rozstaniu z mężem w mediach. 

Kto by pomyślał, że niedługo potem pozna wielką miłość. Zakochała się w przedsiębiorcy, Douglasie Nunesie i wyszła za niego za mąż w 2018 roku. 

W 2019 roku spełniło się wielkie marzenie Joanny - została mamą. Na świat przyszła jej piękna córeczka, Asha-Leigh. Wiedziała, że odnajdzie się w roli mamy i tak też się stało. 

Od tego momentu w życiu Asi na pierwszym miejscu jest rodzina. Okazuje się, że może się ona niedługo powiększyć! 

W rozmowie z "Faktem" była modelka zdradziła, że niedługo jej córeczka może mieć rodzeństwo: 

"Douglas ma trzech braci i dwie siostry i marzy, żeby dać Asi rodzeństwo. Ja też mam siostrę i wiem, jaka to wspaniała sprawa. Dlatego rozmawiamy z Douglasem na temat powiększenia rodziny. Bardzo chcielibyśmy mieć drugie dziecko"- zdradza Joanna Krupa. 

Asia bardzo chce, by jej córka miała rodzeństwo, by w przyszłości nie była sama, gdy na świecie zabraknie jej lub Douglasa. 

Fani Joanny już czekają na radosne wieści, a nam nie pozostaje nic innego, jak tylko trzymać kciuki za realizację tych planów! 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje