Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak przeżyła dramat podczas kręcenia programu "Agent Gwiazdy"! Wyjawiła to dopiero teraz!

Edyta Górniak (46 l.) od dłuższego czasu bardzo dba o siebie, a podstawą jest przestrzeganie ścisłej diety. Okazuje się, że na planie programu „Agent Gwiazdy” musiała z tego zrezygnować i była tym zdruzgotana!

Medytacja, joga, zbilansowana dieta, w której jest miejsce tylko na wysokiej jakości produkty - to podstawa zdrowego stylu życia, jaki wprowadziła u siebie Edyta.

Reklama

Piosenkarka podkreślała wielokrotnie, że ciało jest domem dla jej duszy, więc o jedno i drugie należy dbać. Niestety na pewien czas gwiazda musiała zrezygnować ze swoich zdrowych nawyków, gdyż na planie "Agent Gwiazdy", w którym wzięła udział, nie spełniono jej wymogów względem diety.

"Musiałam zrezygnować ze wszystkich swoich rytuałów dnia. Nie zawsze była kawa, a ja jestem od niej uzależniona. Tak samo z sokami wyciskanymi. Nie było nawet łososia, nic" - żaliła się Górniak w rozmowie z dziennikarzem serwisu Fakt24.

Diwa skarżyła się na bardzo ubogą kuchnię i na brak możliwości posiadania własnego cateringu.

"Cała kuchnia nie była dla mnie. Wybór menu i miejsc, w których jedliśmy, należał do produkcji. Nie mogłam przez to liczyć na swój catering. Jak był makaron i majonez lub jabłka, to był koniec..." - mówi zniesmaczona.

Ciekawe, czy produkcja jakoś odpowie na zarzuty piosenkarki. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje