Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak pogrążona w smutku! Wyjawiła prawdę o synu!

Edyta Górniak pożaliła się jednemu z tabloidów, że w swej górskiej chatce czuje się samotna. Choć odwiedzał ją m.in. Rafał Brzozowski, to ukochany syn pojawia się sporadycznie...

Edyta Górniak jakiś czas temu postanowiła, że przeprowadza się w okolice Zakopanego. 

Diwa potrzebuje dużo spokoju i tam ponoć udało jej się go znaleźć. Niestety, przeprowadzka ma też swoje minusy.

W rozmowie z "Faktem" Górniak ubolewa, że brakuje jej tam towarzystwa i to najbliższych. Nawet jej syn rzadko do niej zagląda, ale ma to ponoć związek z jego zdrowiem.

"Allana ciągle boli głowa, jak do mnie przyjeżdża. Dla niego to jest za wysoko. I tam gdzie mieszkam w górach jest faktycznie inne ciśnienie, a on jest wysokociśnieniowcem. Dlatego Allan, gdy już mnie odwiedzi, może zostać u mnie maksymalnie 2-3 dni. Nie każdy dobrze się czuje w górach i Allan jest jedną z tych osób" - żali się Edyta.

Reklama

Gwiazda wspomniała, że w zeszłym roku syn wybrał się w góry z Marcinem Najmanem i Andrzejem Gołotą i zdobyli aż cztery szczyty. To jednak nie sprawiło, że pokochał tamtejsze rejony na tyle, by częściej wpadać do Edyty.

Tak wygląda życie Górniak w górach

Edyta za to polubiła to miejsce i nie zamierza się na razie przeprowadzać, choć bywa jej zimno.

"W górach jest zawsze chłodniej. Polubiłam się z tym dla piękna i spokoju, które mnie tam otacza. Być może w tym czasie światowej przemiany miałam właśnie znaleźć takie miejsce. Mam tam czas na medytację i mam siłę, by wspierać swoich fanów" - dodała. 

Górniak nie narzeka nawet na fatalne powietrze w zimie, kiedy ze wszystkich kominów wydobywa się gryzący zapach spalanego węgla. 

"Jestem wysoko w górach i mam dobre powietrze. Rzadko zjeżdżam do miasta, gdy mam coś do załatwienia" - oznajmiła. 

Na koniec pochwaliła się, że ostatnio spotkała lisa, którego pomyliła z psem. Zaczęła go jednak karmić i w rezultacie zwierzę stało się jej towarzyszem.

***

***

Zdecyduj, kto zasługuje na statuetkę Najlepszego z Najlepszych. Zagłosuj teraz

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Góniak | Allan Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje