Reklama
Reklama

Edyta Górniak komentuje związek syna z tajemniczą blondynką. Boi się, że go straci?

Allan Krupa (18 l.) pojawił się w jednym z warszawskich klubów w towarzystwie syna Justyny Steczkowskiej - Leona Myszkowskiego - oraz tajemniczej blondynki. Para trzymała się za ręce i nie szczędziła sobie czułości. Co na to Edyta Górniak?

Allan Krupa to syn gwiazdy estrady - Edyty Górniak - oraz jej byłego męża, Dariusza Krupy. Nastolatek poszedł w ślady sławnej mamy i podbija branżę muzyczną. W końcu to dzięki piosenkarce od dziecka mógł obserwować show-biznes i kulisy sławy.

Gdy stał się pełnoletni wyprodukował swój pierwszy singiel, a nawet zaprzyjaźnił się i nawiązał współpracę z synem Justyny Steczkowskiej - Leonem Myszkowskim, który pracuje jako DJ. 

Reklama

Jego teledysk "Lambada" był prezentem od Górniak na osiemnaste urodziny chłopaka. W utworze jednak pojawiło się sporo wulgaryzmów, co nieco zszokowała jego matkę.

Edyta Górniak komentuje związek swojego syna

Ostatnio Allan opublikował na Instagramie zdjęcie z tajemniczą blondynką, z którą później pojawił się na imprezie w jednym z warszawskich klubów. Właśnie tam próbował swoich sił za konsoletą, pod czujnym okiem Leona. 

Wracali przez miasto, trzymając się za ręce, a pod drzwiami wymieniali czułości. Allan został też przyłapany przez paparazzi na papierosku...

Co na to Edyta Górniak? Nie będzie zazdrosna o syna, który jest przecież jej "oczkiem w głowie"?

Okazuje się, że mama życzyła swojemu dziecku na osiemnastkę, aby wreszcie znalazło swoją bratnią duszę i życiowego partnera. 

Niestety z tego powodu ma dla niej o wiele mniej czasu. 

"Wygląda na to, że oboje są przy sobie szczęśliwi. Oczywiście przez to jest go dla mnie coraz mniej i muszę się do tego przyzwyczajać, bo jest to zupełnie nowe uczucie dla mamy... Ale chyba to także pozwoliło mi przedłużyć moją podróż. Jestem z powodu ich obojga bardzo szczęśliwa. Niech im się darzy!" - dodała Górniak. 

Na zdjęciach fotoreporterów dziewczyna Allana jest ubrana w czarne zakolanówki, które odsłaniają jej spory tatuaż na prawym udzie. Do tego blondynka miała na sobie kobiecą, skórzaną sukienkę oraz czerwoną kurtkę bomberkę. 

Pasują do siebie?

Zobacz też:

Edyta Górniak boi się o syna. W tle alkohol, narkotyki i złodzieje. "Z duszą na ramieniu oddaję dziecko"

Leon Myszkowski o relacji z synem Górniak. Skomentował konflikt pomiędzy ich mamami!

Allan Krupa nagrał rap z przekleństwami! Górniak jest przerażona

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Allan Krupa | Leon Myszkowski
Reklama
Reklama
Reklama