Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak: Informacje o śmierci Paula Walkera nie są prawdziwe!

Edyta Górniak nadal rozpacza po śmierci ukochanego aktorka. Snuje teorie spiskowe i nie zgadza się z oficjalnymi przyczynami śmierci...

Kilka dni temu pisaliśmy, że tragiczna śmierć Paula Walkera wstrząsnęła naszą diwą.

Reklama

Edzia wysłała więc kondolencje do rodziny i przyjaciół aktora poprzez swojego Facebooka. 

Śmierć gwiazdora jednak nie daje nadal piosenkarce spokoju. Nie dowierza ustaleniom śledczych i snuje własne teorie i ustala przyczyny wypadku!

Przypomnijmy, że policjanci stwierdzili, że powodem wypadku była nadmierna prędkość. Samochód poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 145 km/h! Kierowca zmarł w chwili zderzenia. Przyczyną śmierci Walkera były natomiast rozległe urazy wewnętrzne i poparzenia odniesione w wypadku.

Górniak postanowiła jednak przeprowadzić własne śledztwo. Do jakich wniosków doszła?

"Czy możliwe jest aby doświadczony kierowca wjechał na małe poboczne drzewo jadąc szeroką ulicą bez zakrętu ? Czy możliwe jest aby samochód zapalił się/ wybuchł nie od upadku ze skarpy, lecz od uderzenia w małe drzewo, które nawet nie zostaje zniszczone? Czy nie dachowałby wcześniej aby wywołać wstrząs przed ewentualnym wybuchem? Dlaczego samochód zaczął palić się nie od strony silnika?" - pyta Edzia na Facebooku.

W dalszych rozważaniach idzie o krok dalej, sugeruje nawet, że kierownica została zablokowana automatycznie, a pojazdem kierował ktoś z zewnątrz!

"Czy tak nowoczesnym skomputeryzowanym autem można sterować zdalnie ? Można programować przecież temperaturę powietrza na rano. Można namierzać auto przez gps ? ... Czy więc można np. Blokować jego kierownicę ? A może samochód wybuchł zanim zjechał na pobocze .. ? Dlatego właśnie zjechał z prostej ulicy na pobocze. I dlatego nie zapalił się od strony silnika...Myślę, że dzisiejsze informacje o oficjalnym powodzie śmierci Paula nie są prawdziwymi" - kończy Edyta.

Co o tym sądzicie?

Myślicie, że faktycznie ktoś "pomógł" w śmierci Walkera?

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Paul Walker

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje