Reklama
Reklama

Edyta Golec zapytana o odejście z zespołu. Padła jasna deklaracja. Nie do wiary

Edyta Golec już odlicza dni do Polsat Hit Festiwalu. W piątek na scenie sopockiej Opery Leśnej, Golec uOrkiestra świętować będzie wspaniały jubileusz - 25-lecie działalności scenicznej. Tego dnia usłyszymy największe przeboje zespołu, a na scenie nie zabraknie także sławnych gości. Nieoczekiwanie jednak wokalistka i altowiolistka grupy zabrała głos ws. odejścia z grupy. Padła jasna deklaracja.

Golec uOrkiestra świętuje jubileusz 25-lecia

Lada moment rozpocznie się prawdziwe święto muzyki. W piątek do Sopotu przyjadą największe gwiazdy, które przez dwa dni, w ramach Polsat Hit Festiwalu, będą grały swoje najpopularniejsze hity. Emocji z pewnością nie zabraknie, zwłaszcza, że podczas tegorocznego wydarzenia odbędą się także wspaniałe jubileusze.

Andrzej Piaseczny świętuje właśnie 30-lecie kariery, Danzel - twórca hitu "Pump it up" - 20-lecie, natomiast Majka Jeżowska nie dość, że obchodzi jubileusz 40. lat na scenie, to jeszcze w sobotę ma urodziny. Możemy się zatem spodziewać gromkiego "Sto lat!" odśpiewanego pod sceną. 

Reklama

Do grona świętujących dołącza także Golec uOrkiestra, która prężnie działa na polskiej scenie muzycznej już od ćwierćwiecza! 25-lat w branży to nie lada osiągnięcie. Zespół zaplanował z tej okazji wspaniałe wydarzenie i zaprosił na scenę sławnych gości. Ich hity utrzymane w góralskich rytmach zaśpiewają między innymi Kuba Badach czy Enej.

Sprawdź: szczegółowy raport dotyczący Polsat Hit Festiwalu.

Edyta Głos mówi o solowej karierze

Nie byłoby Golec uOrkiestry, gdyby nie bracia bliźniacy Paweł i Łukasz oraz żona tego drugiego, Edyta. Piękna wokalistka i altowiolistka. Artystka w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, czy wyobraża sobie rozwijanie kariery solowej. Padła jednoznaczna odpowiedź.

"Nie. Ja nie mam takiej osobowości liderskiej. Poza tym, ja lubię robić to tło, to wypełnienie, być takim wsparciem z tyłu. Owszem, są takie piosenki, które podczas festiwalu będę śpiewała solo. Będzie "Nie ma nic" i będzie też "Szarpany". Ale jednak, ja wolę pracować w grupie, nie mam takich ambicji" - tłumaczyła Pomponikowi Edyta Golec.

Choć wokalistka może się poszczycić wspaniałym głosem i z pewnością zrobiłaby oszałamiającą karierę, to nie da się ukryć, że byłaby to wielka strata dla Golec uOrkiestry.

"Praca w Golec uOrkiestrze wymaga dużego nakładu twórczego i tutaj się świetnie w tym sprawdzam, spełniam" - podkreśla artystka.

Uspokoiła Was?

Zobacz także:

Edyta Golec o mały włos zrezygnowałaby z małżeństwa. Nasłuchała się niesłychanych rzeczy o Łukaszu [POMPONIK EXCLUSIVE]

Wielkie poruszenie w domu Golców. Edyta nie mogła już dłużej milczeć. "Jest ekscytacja"

Takie wieści i to tuż przed Polsat Hit Festiwal. Golcowie już spakowali walizki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Golec | Golec uOrkiestra | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy