Reklama
Reklama

Edyta Golec podzieliła się radością ze światem. Żona Łukasza znienacka oficjalnie ogłosiła

W domu Golców w ostatnich tygodniach raczej nie było za wesoło. Niefortunna wypowiedź Pawła Golca narobiła im sporo problemów, a zaczepki internautów zdawały się nie mieć końca. Sprawa w końcu jakoś przycichła, więc Edyta i Łukasz Golcowie mogli zająć się przyjemniejszymi kwestiami. I tak znienacka żona muzyka właśnie podzieliła się nieskrywaną radością. Oto co przekazała fanom...

W ostatnich tygodniach o rodzinie Golców było dość głośno w mediach. Wszystko za sprawą niefortunnej wypowiedzi jednego z braci, który podzielił się swoją opinią na bulwersujący cały kraj temat.

Zamieszanie wokół rodziny Golców

Jego słowa wywołały spore poruszenie, a internauci nie szczędzili słów krytyki pod adresem całej rodziny. Żony Łukasz i Pawła szybko zaczęły reagować na zaczepki, co nie do końca pomagało całej sprawie.

Reklama

W końcu jednak temat nieco przycichł, więc Golcowie mogli zająć się przyjemniejszymi sprawami i życiu rodzinnym. 

Na Instagramie ostatnio uaktywniła się Edyta, która miała fanom do przekazania coś bardzo radosnego. Jak przyznała we wpisie, po prostu "musiała się już tym pochwalić". 

Okazało się, że Golcowa została obdarowana wyjątkowym prezentem. Nie kryła z tego powodu wzruszenia, bo niespodzianka była naprawdę niezwykła. 

Edyta Golec podzieliła się radością z fanami

"Chociaż tego nie widać na zdjęciu, ten portret wykonany jest z miliona drobnych, misternie naklejanych, błyszczących koralików, a praca nad nim trwała 16 godzin. Co najważniejsze, wykonany jest z wielkim oddaniem Karolinkowego serca i bije z niego sympatia do mojej skromnej osoby i całej Golec uOrkiestra, która trwa już od wielu lat i to ze wzajemnością" - przekazała uradowana. 

Na koniec poprosiła ofiardoawczynię o wyrozumiałość, że pokazała ów prezent publicznie. 

"Dziękuję, wybacz, ale musiałam się pochwalić" - dodała Edyta. 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy od innych fanów, którzy nie kryli zachwytów nad 

"Ale piękny", "Coo za talent z młodej damy. Piękny", "Takie dzieła trzeba pokazywać i chwalić, cudny obraz i jakie podobieństwo", "Wow. Niesamowite!!! Coś pięknego - podziwiam twórczynię! Jaki piękny prezent" - pisali fani Golców. 

Zobacz też:

Sekret braci Golec wyszedł na jaw. Mało kto się tego spodziewał

Echa skandalu z Golcami. Edyta miała dość. Czara goryczy się przelała   

Tak Prokop odniósł się do słów Pawła Golca. Zamieścił sugestywny wpis

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Golec | Łukasz Golec | Golec uOrkiestra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy