Reklama
Reklama
Tylko u nas

Edyta Golec opuści Golec uOrkiestra? Najpierw Sopot, Opole, a teraz taka nowina [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Golec opuści Golec uOrkiestra? Takich rewelacji byśmy się nie spodziewali. W rozmowie artystki z reporterem Pomponika poznaliśmy jej plany na przyszłość. Czy utalentowana artystka odważy się postawić na solową karierę? Tego dowiecie się tylko na Pomponiku...

Edyta Golec opuści Golec uOrkiestra? Najpierw Sopot, Opole, a teraz taka nowina

Zespół Golec uOrkiestra wciąż świętuje swoje 25-lecie kariery muzycznej. Bracia Paweł i Łukasz Golcowie, a także Edyta Golec wystąpili na Festiwalu w Opolu, a także na Polsat SuperHit Festiwal 2023 organizowanego przez telewizję Polsat. 

Reklama

Golec uOrkiestra zostali też nagrodzeni statuetką przez Ninę Terentiew za 25-lat pracy artystycznej. To też w Sopocie Edyta Golec wywołała poruszenie poza sceną

Edyta Golec opuści Golec uOrkiestra?

Po występie w Opolu Edyta Golec rozmawiała z naszym reporterem. To wtedy, już podczas kończenia wywiadu wpadł na pytanie, które może zmrozić fanów góralskiego zespołu.

Czy Edyta Golec myślała kiedyś o solowej karierze? Na to pytanie artystka się zaśmiała, lecz odpowiedziała bardzo szczerze.

"Świetnie się spełniam w Golec uOrkiestrze, póki co. Nie mówię tak, nie mówię nie. Powstaje dużo piosenek, które nie do końca stylistycznie pasują do "golcowego teamu". One są w szufladzie, sobie siedzą, czekają i może kiedyś wypełzną"

Zobacz też: Kulisy małżeństwa Edyty i Łukasza Golców wyszły na jaw. "Nie wchodzimy do siebie" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Co o solowej karierze myśli mąż, Łukasz Golec?

Czy mąż Łukasz Golec musi dosłownie "wypychać żonę", aby rozpoczęła solowy projekt? Tutaj z pełną szczerością Edyta Golec odpowiedziała, że mąż wspiera ją w każdej kwestii, więc jeśli będzie chciała rozpocząć solową karierę, może na niego liczyć.

"Tak, on mnie wspiera. Wspieramy się w takich kwestiach. Sztuka to taka materia, że czasem dla jej dobra rezygnuje się z jakiegoś pierwotnego pomysłu. Są też piosenki, które prawdopodobnie będę śpiewała na nowej płycie, ale nie upieram się" - podsumowała w rozmowie z nami Edyta Golec.

Na razie para jest mocno zajęta tworzeniem nowej płyty i koncertowaniem. Na dodatek założyli też fundację, która pomaga uzdolnionym dzieciom szlifować swój talent muzyczny.

Zobacz też: 

Edyta Golec w Sopocie wywołała poruszenie

Edyta Golec poruszyła pół internetu. To był zwiastun kłopotów w małżeństwie?

Plotki o dzieciach Golców to jednak prawda. Huczało od pewnego czasu, a teraz taka nowina

Mąż nie ma cierpliwości do Edyty Golec. Postanowiła poszukać pomocy u innych!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Golec | Łukasz Golec | Golec uOrkiestra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy