Reklama
Reklama

Edyta Golec najpierw poprawia urodę, a potem przekazuje smutne wieści

Edyta Golec ma po brzegi wypełniony kalendarz. Nic więc dziwnego, że każdą wolną chwilę poświęca na odpoczynek, spędzenie rodzinnych chwil lub czas dla siebie. Na Instagramie artystka pokazała, że właśnie przed zimą postanowiła skorzystać z zabiegów upiększających. Niedługo później przekazała smutną nowinę...

Edyta Golec najpierw poprawia urodę, a potem przekazuje smutne wieści

Edyta Golec wraz z mężem, Łukaszem Golcem i całą ekipą Golec uOrkiestra mają bardzo pracowity czas. W jednym z wywiadów artystka powiedziała, że jeśli nie jeżdżą na koncerty, to nagrywają płyty i przebywają w studiu nagraniowym. Nic więc dziwnego, że każdą możliwą wolną chwilę chce wykorzystać w możliwie najprzyjemniejszy sposób. 

Edyta Golec wybrała się do gabinetu, by poprawić urodę

Tym razem Edyta Golec pochwaliła się wizytą w salonie piękności. Na relacji na Instagramie zaprezentowała się w białej koszuli w paski, czarnych spodniach i klapkach.

Reklama

"Idzie jesień, idealny czas na pielęgnacje, konsultacje i zadbanie o skórę twarzy i szyi przed zimą" - napisała na relacji Edyta Golec. 

A co konkretnie zamierzała wykonać wokalistka i wiolonczelistka Golec uOrkiestra? "Dzisiaj jestem akurat u Pani Oli. Będziemy robiły laser tulowy"  - wyznała.

Edyta Golec niedługo później przekazała smutne wieści

Niestety radość z chwili przyjemności nie trwała długo. Na relacji na Instagramie Edyta Golec musiała powiadomić o smutnych wieściach.

"Kochani! Koncert w Rudzie Ślądkiej w najbliższą niedzielę 9.10 został przeniesiony na inny termin! Szkoda, ale nie mamy na to wpływu. Widzimy się w Knurowie w piątek, 6.10" - napisała Edyta Golec.

Syn Edyty i Łukasza Golców wyprowadził się z domu

Jakby tego było mało, w rodzinie Edyty i Łukasza Golców doszło do rozstania. Ich 18-letni syn Bartłomiej, wyprowadził się z domu. Nie warto tutaj szukać sensacji, ponieważ chłopak dostał się na studia i to one są powodem wyjazdu z rodzinnej miejscowości. Dumna mama dzielnie pomagała synowi z przeprowadzce i zabrała Bartłomieja do sklepu, aby kupić najpotrzebniejsze rzeczy w nowym lokum.

Zobacz też:

Wieści z domu Golców to nie były plotki. Wyprowadził się. Edyta potwierdziła

Niespodziewane sceny przy ludziach. Żona Golca zdezorientowana

Edyta Golec o koniach w Morskim Oku. Opowiedziała własną historię [POMPONIK EXCLUSIVE]

Żona Golca ledwo chodziła. W Sopocie wywołała poruszenie (ZDJĘCIA)

Edyta Golec opuści Golec uOrkiestra? Najpierw Sopot, Opole, a teraz taka nowina [POMPONIK EXCLUSIVE]


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Golec
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy