Reklama
Reklama

Edward Miszczak: Wydało się, kim są jego synowie! Jeden jest rok młodszy od macochy

Ponad dwa tygodnie temu Edward Miszczak stanął na ślubnym kobiercu z Anną Cieślak. Okazuje się, że aktorka jest tylko rok starsza od swojego pasierba Szymona…  

Anna Cieślak i Edward Miszczak są już małżeństwem od ponad dwóch tygodni. Para 18 sierpnia w kościele św. Anny w Krakowie wzięła uroczysty ślub. 

Huczne świętowanie trwało aż dwa dni, czego dowodem były opublikowane w mediach zdjęcia. Gdy emocje po ślubie opadły, Ania udzieliła wywiadu jednemu z portali, gdzie wyznała, że jest w końcu jest szczęśliwa i nie ma zamiaru przejmować się złośliwymi komentarzami internautów, które dotyczą różnicy wieku pomiędzy małżonkami.

Edward Miszczak: Syn Szymon. Kim jest i czym się zajmuje?

Ślub Edwarda Miszczaka sprawił, że jego życie ponownie wzięto pod lupę. Zauważono, że jego syna Szymona i nową żonę dzieli tylko rok różnicy. 

Reklama

Przypomnijmy, że Szymon i Szczepan to synowie z poprzedniego związku dyrektora TVN. 

Dziś Szczepan  jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje jako radca prawny w jednej z krakowskich kancelarii. 

Z kolei Szymon poszedł w ślady znanego taty. Ponoć pociecha Edwarda wiele lat odpowiadała za dokumentację popularnych seriali paradokumentalnych TVN. 

Obecnie Szymon zasiada w zarządzie fundacji Off Camera. Odpowiada on za organizowanie festiwali filmowych, w tym m.in. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera.

Wiedzieliście, że macocha Szymona jest tylko o rok od niego starsza?***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edward Miszczak | Anna Cieślak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy