Reklama
Reklama

Dziewczyna(?) Kuby Wojewódzkiego pozuje w majtkach na ściance. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Anna Markowska (30 l.) popularność zdobyła dzięki relacji z dużo starszym Kubą Wojewódzkim. Dziewczyna jednak nie chce uchodzić tylko i wyłącznie za partnerkę dziennikarza i sama również stara się rozwijać swoją karierę. Aspirująca modelka pojawiła się niedawno na pokazie znanego duetu projektantów.

Anna Markowska swoich sił próbowała w programie "Top Model". 30-latka nie wygrała show, jednak zaistniała w polskim show-biznesie. Po jakimś czasie zrobiło się o niej głośno za sprawą domniemanego związku z aktorem Pawłem Delągiem. Anna postanowiła jednak szybko zdementować te rewelacje. Powiedziała wówczas, że ją i znanego aktora łączy jedynie przyjaźń.

Po jakimś czasie media dotarły do informacji, jakoby serce Markowskiej zdobył 59-letni Kuba Wojewódzki. Młoda gwiazdka została przyłapana z dziennikarzem w jednej z warszawskich restauracji. Później pojawiła się wraz z nim na branżowej imprezie.

Anna Markowska w majtkach na ściance

Reklama

Anna Markowska może więc nazywać się już pełnoprawną celebrytką. 30-letnia modelka dostała niedawno zaproszenie na pokaz marki MMC, którego nie mogłaby odpuścić. Celebrytka na branżowym wydarzeniu pojawiła się w prześwitujących spodniach, które zostały wykonane z siatki, spod której było widać czarne majtki.

Fanom chyba nie zbyt przypadł do gustu look 30-latki. Niektórzy z kolei zaczęli zastanawiać się, co aspirująca modelka będzie robić w życiu, kiedy uroda przeminie. Niestety internauci nie doczekali się odpowiedzi.

"Niedługo w samych majtkach po ulicach będą chodzić"

"Aniu co, planujesz robić na dojrzałe lata, jak już uroda nie będzie pierwszej świetności?"

Anna Markowska jest żoną Kuby Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki doskonale wie, jak działają media. Dziennikarz zdaje sobie sprawę, jak umiejętnie podkręcić atmosferę wokół swojej osoby. Jakiś czas temu zamieścił nawet na swoim profilu zdjęcie Markowskiej, opartej o znak drogowy z oznaczeniem ulicy Wojewódzkiej.

W sekcji komentarzy pod postem pojawiło się mnóstwo pytań o to, czy para jest już po ślubie. Dziennikarz nie zdobył się wtedy na żadną odpowiedź. Możliwe, że zdjęcie Anny pojawiło się na jego profilu tylko po to, by podkręcić i tak już gorącą atmosferę.

Zobacz też:

Magdalena Stępień w ramionach dziewczyny Wojewódzkiego. To ona jest jej wsparciem

Kaczoruk poznała nową dziewczynę Wojewódzkiego. Zaskakujące, co o niej myśli!

Kuba Wojewódzki stracił pracę. Nie zobaczymy go już w telewizji?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Paweł Deląg | Anna Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy