Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dziedzic fortuny w drodze? Szulim jednak jest w ciąży?!

Od kilku tygodni plotki o odmiennym stanie Agnieszki Szulim Badziak Woźniak-Starak (38 l.) nie milkną. Czy faktycznie jest coś na rzeczy. Właśnie niechcący potwierdziła to chyba jej koleżanka...

Od ślubu prezenterki TVN i syna miliarderów minęło już kilka miesięcy. 

Można się było spodziewać, że dość szybko pojawią się spekulacje na temat ciąży prezesowej.

W końcu Szulim jeszcze przed ślubem z Piotrem zmieniła zdanie na temat macierzyństwa i zaprzestała deklarowania, że nie chce mieć dzieci.

Kilka dni temu magazyn "Show" ogłosił sensacyjną nowinę, że w TVN szykują się spore zmiany i Hanka Lis zajmie miejsce Szulim w kolejnej edycji "Azja Express".

"Zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak, która już zapowiedziała dyrektorowi programowemu TVN Edwardowi Miszczakowi, że odpuszcza wszystkie nowe projekty, bo w planach ma powiększenie rodziny" - informowało "Show".

Reklama

Oficjalnie prezesostwo nie potwierdziło tych rewelacji, ale też nikt specjalnie nie spieszył z ich dementowaniem.

Czasami jednak więcej informacji można znaleźć w nieco mniej oficjalnych miejscach, jak chociażby na Instagramie żony Kuby Wesołowskiego, która szykuje się właśnie do porodu.

Przed wyjazdem na porodówkę Aga wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje w maseczce na twarzy. Zdecydowanie ciekawiej zrobiło się jednak w komentarzach, gdzie udzielała się także prezesowa Szulim, która przyjaźni się z Wesołowską. 

Myślicie, że żona Kuby zdradziła w ten sposób nieco za dużo? Bez wątpienia to na pewno nie uciszy plotek o najbardziej wyczekiwanej ciąży w tym kraju!


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aga Szulim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama