Barbara Bursztynowicz wspomina "Taniec z gwiazdami"
Barbara Bursztynowicz odkąd tylko ogłosiła rozstanie z produkcją "Klan", przeżywa drugą młodość w mediach.
Dowodem na to był udział aktorki w "Tańcu z gwiazdami", gdzie u boku Michała Kassina zdobyła szóste miejsce.
Bursztynowicz niejednokrotnie podkreślała, że udział w show Polsatu był dla niej niemałym przeżyciem. 71-latka podsumowała ten czas w niedawnej rozmowie w "halo tu polsat".
Aktorka wyznała, że to serdeczność na planie "Tańca z gwiazdami" spowodowała, że łatwiej było jej się odnaleźć w nowej rzeczywistości programu na żywo.
"Czasami się gubiłam przez te bodźce, które (były) z każdej strony, ale ludzie byli tak cudowni, wspierający, że nie czułam lęku. Wszyscy byli mi bardzo życzliwi, nie było przepaści międzypokoleniowych" - wyjawiła.
Barbara Bursztynowicz nie ma złudzeń ws. "Tańca z gwiazdami"
Barbara Bursztynowicz nie ukrywa, że z programu wyniosła przyjaźń z Michałem Kassinem.
"Przede wszystkim poznałam wspaniałego Michała Kassina i mamy zamiar pracować razem dalej. (...) Chcemy nagrać taniec, którego nie zdążyliśmy pokazać, bo odpadliśmy, to będzie freestyle, w zanadrzu mamy także coś absolutnie niesamowitego i proszę trzymać kciuki, żeby to się udało" - wyznała.
Bursztynowicz z perspektywy czasu mówi wprost - "Taniec z gwiazdami" był jedną z najlepszych decyzji, jaką w życiu podjęła.
"To prawda, nabrałam wiary w siebie po tym programie. Jestem jaka jestem, a wy mnie kupujecie, młodzi ludzie chcą ze mną rozmawiać, przyjaźnić się - to dla mnie największe osiągnięcie" - przyznała aktorka na łamach "halo tu polsat".
Aktorka wyjawiła również, że jej życie zawodowe w końcu zaczęło kwitnąć.
"Mam dużo propozycji zawodowych. Dostałam trzy role w trzech sztukach teatralnych" - wyznała.
Zobacz też:
Bursztynowicz skomentowała odpadnięcie Kaczorowskiej i Rogacewicza. "Poczułam się niezręcznie"
Wielki powrót do "Tańca z gwiazdami". "Wracam z otwartym sercem"
Ledwo ogłosili jego udział w "TzG", a już takie nowiny. "To największy przewrót w moim życiu"








