Reklama
Reklama

Dorota Zawadzka skomentowała związek Cichopek i Kurzajewskiego. Nie przebierała w słowach

Dorota Zawadzka (59 l.) to jedna z najbardziej znanych psycholożek. Od lat obecna jest w mediach, gdzie udziela porad dotyczących wychowania dzieci, a także związków. Niedawno postanowiła skomentować aferę wokół Katarzyny Cichopek oraz jej nowego partnera Macieja Kurzajewskiego.

W miniony weekend większość mediów pisała o nowym związku Katarzyny Cichopek. Gwiazda pochwaliła się, że obecnie przebywa na zagranicznych wakacjach z ukochanym Maciejem Kurzajewskim. Prezenterka obchodziła również 40. urodziny. Z tej okazji Maciej zabrał ją w podróż do Izraela. W sprawie wypowiedziała się także Paulina Smaszcz, Karolina Korwin Piotrowska, a teraz doniesienia o nowej parze w polskim show-biznesie skomentowała Dorota Zawadzka.

Reklama

Dorota Zawadzka ostro i Cichopek i Kurzajewskim

Dorota Zawadzka znana z programu "Superniania" co jakiś czas publikuje na swoim facebookowym koncie przemyślenia na temat aktualnej sytuacji w kraju czy na świecie. Niedawno postanowiła skomentować aferę związkową Cichopek i Kurzajewskiego. Zawadzka szybko pożałowała, że przeczytała newsy o Kurzajewskim i Cichopek.

Dorota napisała, że w weekend postanowiła poczytać rewelacje mediów na temat związku Katarzyny Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego. Okazuje się jednak, że newsy niezbyt przypadły jej do gustu. W swoim obszernym wpisie dodała, że nie zdziwią ją kolejne rewelacje dotyczące tej afery. Według niej coraz więcej osób bierze w niej udział.

"Omg! Po co mi to było? Zajrzałam do plotkarskiej telenoweli aktorki i dziennikarza... Jakie to smutne... I tyle hipokryzji... Ech. I pewnie będą następne odcinki...bo obsada coraz większa. Była żona, były mąż, dzieci, krewni i znajomi królika i żona szefa. Okropne to..." - napisała w sieci Dorota.

Dorota Zawadzka - życie prywatne i kariera

Dorota Zawadzka urodziła się 30 listopada 1962 roku. Jest absolwentką VII Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. Ukończyła studia na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, po czym została wykładowcą w katedrze psychologii rozwoju.

Ogólnopolską popularność zyskała jako gospodyni programu TVN "Superniania". W 2008 roku została gospodynią programu TVN Style "Świat według dziecka", którego jest współautorką.

Wyszła za Romana Zawadzkiego, starszego o 16 lat psychologa i pracownika naukowego Uniwersytetu Warszawskiego. Mają dwóch synów: Pawła i Andrzeja. Rozwiedli się w 2006, a w 2007 poślubiła Roberta Myślińskiego.

Zobacz też:

Kasia Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja. Sytuacja była nie do zniesienia


Katarzyna Cichopek zdradziła Hakiela z Kurzajewskim, a tu jeszcze takie wieści! Tabloid potwierdził plotki!

Joanna Kurska komentuje romans Cichopek z Kurzajewskiem. To im poradziła!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Zawadzka | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy