Reklama
Reklama

Dorota Wellman wraca do "Dzień dobry TVN". Znamy już konkretną datę!

Kiedy Dorota Wellman (61 l.) wróci do "Dzień dobry TVN"? To pytanie od dłuższego czasu zadają sobie wielbiciele popularnej prezenterki. Ostatnio, z niewyjaśnionych przyczyn, dziennikarka coraz rzadziej pojawiała się na antenie. Fani poczuli się zaniepokojeni tą sytuacją i w sieci zaroiło się od plotek. Co jest przyczyną przedłużającej się nieobecności?


Tajemnicza nieobecność Doroty Wellman

Dorota Wellman i Marcin Prokop to jeden z ulubionych duetów wielbicieli porannego programu "Dzień dobry TVN". Charyzmatyczny prezenterzy prowadzą popularną śniadaniówkę już od wielu lat i są prawdziwą wizytówką stacji.

Poza studiem także świetnie się dogadują, co zresztą widać na ekranie - ich charaktery wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu daje się odczuć między nimi prawdziwą chemię.

Reklama

Z tym większym zawodem widzowie programu przyjęli nieobecność Doroty Wellman, która przestała pojawiać się u boku Marcina Prokopa. Jej miejsce chwilowo zajęła inna dziennikarka - Anna Kalczyńska.

"Z wielu prowadzących "Dzień dobry TVN" maszyna losująca wybrała właśnie mnie i Marcina" - zażartowała prezenterka na wizji.

Czy z Dorotą Wellman dzieje się coś niepokojącego?

Kiedy Dorota Wellman wróci do telewizji?

Ostatnio, kiedy gwiazda zniknęła z anteny, w sieci zawrzało od plotek, a fani dopytywali się, co jest powodem tajemniczej absencji. W końcu stanowisko zajął jeden z pracowników stacji:

"Widzowie pytają nas w komentarzach, gdzie jest Dorota Wellman i Paulina Krupińska. Myślę, że musimy na to odpowiedzieć. Dorota musiała podreperować trochę zdrowie. Ma prawo do wolnego, nic złego się nie działo" - zapewniał.

Okazuje się jednak, że prowadząca czuje się już lepiej i wkrótce znów pojawi się w studiu! Znamy już nawet konkretną datę. Według zapowiedzi przedstawicieli stacji TVN, Dorota Wellman poprowadzi poranny program już we wtorek 25 października! Ta informacja na pewno ucieszy tysiące fanów. Jakby tego było mało, dzień później wielbiciele znów będą mieli okazję przywitać dzień z energiczną prezenterką.

"Dzień dobry TVN" prowadzi też mnóstwo innych znakomitych dziennikarzy, widzowie mają okazję ujrzeć na ekranie między innymi Małgorzatę Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego, Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme, Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak, Paulinę Krupińska-Karpiel i Damiana Michałowskiego oraz Annę Kalczyńską i Andrzej Sołtysika.

Ale szczególną sympatią fani darzą właśnie Dorotę Wellman i Marcina Prokopa. Czy zapowiedź TVN-u oznacza, że dziennikarka wróci do "śniadaniówki" już na dobre? Zapewne wkrótce poznamy odpowiedź.

Zobacz też:

Wellman z dnia na dzień zniknęła z TVN. Pracownicy nie mogli dłużej milczeć

Dorota Wellman zniknęła z DDTVN. Wiemy, kiedy wróci

Dorota Wellman znów nieobecna w "Dzień Dobry TVN". Co się dzieje?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman | Marcin Prokop | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy