Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dorota Szelągowska pokazała pierwsze zdjęcie po urodzeniu dziecka

Dorota Szelągowska (37 l.) niedawno po raz drugi została mamą! Na świecie jest już jej córeczka Wanda. Równo tydzień po porodzie prezenterka podzieliła się z fanami swoją nową fotografią.

Dorota Szelągowska, córka pisarki Katarzyny Grocholi, była żona Adama Sztaby i gospodyni programów o urządzaniu wnętrz, raczej niechętnie publicznie komentuje swoje życie prywatne. Niedawno zrobiła jednak wyjątek i potwierdziła informację o narodzinach córeczki. Dziewczynka otrzymała imię Wanda. 

Reklama

Córka prezenterki i jej partnera przyszła na świat 7 stycznia. Szczęśliwa mama poświęca jej sporo czasu i uwagi, ale chyba nie ma zamiaru zaszywać się w domu. Znajduje również chwilę na działalność charytatywną. 

Równo tydzień po porodzie Szelągowska wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała zdjęcie ze swoim współpracownikiem z telewizji, Darkiem Stolarzem. Okazało się, że mężczyzna w szczytnym celu organizował specjalne warsztaty. 

Dzięki opublikowanej fotografii wszyscy fani Doroty mogli się przekonać, że jest ona w świetnej formie! Widać, że macierzyństwo jej służy. 

Oprócz malutkiej Wandy Szelągowska ma jeszcze nastoletniego syna Antoniego.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje