Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska niedługo zostanie po raz drugi mamą! Kim jest ojciec dziecka?

Dorota Szelągowska (37 l.) zrobiła wiele, by nikt nie dowiedział się, kim jest ojciec dziecka. Dlaczego tak bardzo zależy jej na ukrywaniu ojca jej drugiego dziecka?

Projektantka wnętrz nigdy nie była gwiazdą skandali. Wiodła spokojne życie, robiąc coraz większą karierę w programach o urządzaniu wnętrz.

Zdobyła sympatię widzów szczerością, naturalnością i ogromnym poczuciem humoru. Jednak kiedy podczas tegorocznych wakacji zaczęły krążyć plotki, że Dorota jest w ciąży!

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że w maju 2015 roku rozwiodła się z Adamem Sztabą (42 l.), a o tym, że ma nowego partnera nic nie było słychać. Jak donosi jednak gazeta "Flesz", ponoć tuż po rozstaniu z muzykiem, Szelągowska znów się zakochała, ale zrobiła wszystko, by utrzymać to w tajemnicy.

Reklama

"Nie czuję potrzeby pokazywania mojego partnera i opowiedzenia o naszej wielkiej miłości, bo to jest nasze. Pokazujesz d*pę na Instagramie, no to potem się nie dziw, że jesteś przez pryzmat tej d*py oceniany"- powiedziała niedawno w programie "Uwaga", tłumacząc swoją decyzję o ochronie prywatności.

Jeszcze rok temu w rozmowie z dwutygodnikiem mówiła:

"Mam szczęśliwy dom, fajne dziecko i pracę, którą lubię. Czego można chcieć więcej?" - dodając także w tym samym wywiadzie, że od trzech lat mieszka z nowym partnerem, nie chcąc jednak zdradzić kim on jest. 

Jedno jest jednak pewne, termin porodu zbliża się nieuchronnie, a Dorota i jej ukochany powitają maleństwo z radością. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje