Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska już nie wierzy w małżeństwo: „Nie warto planować”

Dorota Szelągowska już nie wierzy w małżeństwo. Po trzech bolesnych rozczarowaniach zrozumiała, że urzędowy dokument nie gwarantuje wiecznej miłości. Jak wyznała: „Nie zamierzam już zawierać związków małżeńskich”.

Reklama

Dorota Szelągowska, córka pisarki Katarzyny Grocholi, do tej pory zdążyła trzykrotnie stanąć na ślubnym kobiercu. O swoim pierwszym związku mówi niechętnie. Z mężem, Pawłem Hartiebem rozstała się krótko po narodzinach syna Antoniego. Szelągowska jest bardzo dumna z 20-letniego syna. Z jej czułych wypowiedzi na temat Antoniego można wysnuć wniosek, że jego narodziny były jedynym jasnym punktem nieudanego małżeństwa. 

Reklama


Kiedy Dorota poznała Adama Sztabę, Antoni od razu skradł jego serce. Kompozytor wychowywał go jak własnego syna i dał mu swoje nazwisko. Niestety, po 11 latach  wspólnego życia, nad miłością Adama i Doroty  zawisły ciemne chmury. Receptą na ratowanie związku miał być ślub, ale nie spełnił pokładanych w nim nadziei. 

Podobno Sztaba marzył o biologicznym dziecku, a Dorota nie bardzo chciała mu je urodzić. Na szczęście menedżerka kompozytora nie miała takich obiekcji. Krótko po rozwodzie z Dorotą Adam powitał na świecie synka Leopolda, którego urodziła mu Agnieszka Dranikowska. 

Dorota Szelągowska już nie wierzy w małżeństwo

Chociaż jasne się stało, że romans Adama i jego menedżerki musiał się rozpocząć jeszcze za czasów jego małżeństwa z Dorotą, specjalistka od remontów nie żywiła urazy. Jak wyznała w wywiadzie, wspólnie spędzone chwile zawsze będzie wspominała z miłością i szacunkiem:

Ostatnio jednak na miłych wspomnieniach pojawiły się cienie… Dorocie z pewnością nie było miło na wieść, że mężczyzna, z którym spędziła 13 lat, postanowił wykreślić ją ze swojej przeszłości tak stanowczo, że wniósł o kościelne orzeczenie nieważności małżeństwa. I na dodatek je uzyskał…


To i klęska trzeciego małżeństwa z Michałem Wawro, którego Dorota uznała za godnego, by zostać ojcem jej drugiego dziecka, nastroiły celebrytkę sceptycznie.  Mała Wandzia ma już 3 latka, a w życiu jej mamy pojawił się niedawno nowy mężczyzna.  Jak wyznała w wywiadzie Dorota, był już na to najwyższy czas:

Nowy chłopak celebrytki sprawia wrażenie mocno zaangażowanego w związek, co nie do końca Dorocie odpowiada. Ostatnio obsztorcowała go za zamieszczenie na Instagramie zdjęć jej tarasu. Jak ujawniły osoby z otoczenia Szelągowskiej, nie chce się afiszować nowym związkiem w sytuacji, gdy jej trzecie małżeństwo nie zostało jeszcze formalnie rozwiązane, a mąż zabiega o opiekę nad córką. 

Po tych wszystkich bolesnych doświadczeniach z rozwodami, kościelnymi i cywilnymi, Dorota nabrała wątpliwości co do tego, czy ślub jest gwarancją wiecznej miłości. Jak ujawniła, odrobinę zwątpiła w instytucję małżeństwa: 


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »