Reklama
Reklama

Dorota Gardias w kolejnej odważnej sesji. "Kiedyś rozbierałam się trochę z próżności"

Dorota Gardias (42 l.) słynie ze swojego oryginalnego wizerunku i słabości do ekstrawaganckich kreacji. Nigdy nie miała problemu także z tym, by pokazywać się odważnych sesjach. Ostatnio znów zdecydowała się na odsłonięcie ciała, jednak tym razem nie zrobiła tego "z próżności", tylko w szczytnych celu.

Dorota Gardias o chorobie i rozstaniu z partnerem

Dorota Gardias ma za sobą ciężki okres. Latem ubiegłego roku poinformowała, że wykryto u niej nowotwór piersi. Na szczęście zmiany były łagodne i zostały wykryte we wczesnym etapie - dzięki temu wystarczyła jedna operacja, by pogodynka wróciła do zdrowia. Jednak choroba diametralnie zmieniła jej podejście do życia.

"Jestem taka szczęśliwa, bo badania histopatologiczne nie wykazały, że ten mój guz był złośliwy i nie muszę brać ani chemioterapii, ani stosować radioterapii. Poczułam wielką ulgę, choć wiem, że co jakiś czas będę musiała kontrolować zdrowie i że nie wolno mi tego zaniedbać" - opowiadała w rozmowie z Faktem.

Reklama

Chwilę po tym jak prezenterka programu "Dzień dobry TVN" przeszła zabieg, ogłosiła, że rozstała się ze swoim partnerem - sportowcem i podróżnikiem - Dariuszem Pachutem.

"To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany" - oznajmiła w rozmowie z magazynem "Party".

Choć długo leczyła złamane serce, w końcu postanowiła, że nie będzie dłużej rozpamiętywać przeszłości i stanęła na własne nogi. Teraz zaczęła pomagać innym, biorąc udział w kampanii społecznej związanej z profilaktyką raka piersi.

Dorota Gardias w rozbieranej sesji

Żeby przypominać kobietom o regularnych badaniach, Dorota Gardias wybrała niecodzienny sposób. Wzięła bowiem udział w... sesji topless!

Nie od dziś wiadomo, że prezenterka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi niemal 250 tysięcy użytkowników. Zdając sobie sprawę z popularności, jaką cieszy się w mediach społecznościowych, pogodynka chętnie angażuje się w przeróżne akcje społeczne.

Jakiś czas temu na swoim Instagramie, gwiazda TVN przypominała o kampanii "DOTYKAM=WYGRYWAM", której jest ambasadorką. Na tym jednak jej zaangażowanie się nie kończy - Gardias wzięła udział w odważnej sesji dla magazynu Prestiż, w którym udziela także obszernego wywiadu. 

Pogodynka chce wykorzystać swoją popularność, by przypominać kobietom o "Różowym październiku" - miesiącu  profilaktyki raka piersi.

Prezenterka zwróciła się też do czytelniczek ze specjalnym apelem:

"To zupełnie inna sesja. Inna ja. Inny cel i inne powody leżące u podstaw tej decyzji. Kiedyś rozebrałam się trochę z próżności. Dzisiaj chcę zwrócić uwagę na konkretną sprawę. Raka piersi. I nie tylko. (...) Chcę jedynie wykorzystać tę odrobinkę rozpoznawalności, aby przypomnieć kobietom, że rak czyha na każdą z nas" - czytamy w rozmowie z Prestiżem.

Internauci chwalą nie tylko zaangażowanie Doroty Gardias w kampanie zdrowotną, są zachwyceni również pięknymi zdjęciami. Zresztą, oceńcie sami!


Zobacz też:

Jak nosić grzywkę latem? Te gwiazdy znają się na metamorfozach 

Dorota Gardias na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Wygląda jak w peruce? - pomponik.pl

Maciej Kurzajewski i Cichopek zamienili życie Hakiela w koszmar. Znajoma wyjawiła, co widziała


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy