Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dorota Gardias: Rozwód w lutym

Nowy samochód, nowe mieszkanie i nowy program - w życiu Doroty Gardias dużo zmian. W lutym pogodynkę czeka rozwód z mężem Konradem Skórą.

Jak czytamy w "Imperium TV", gwiazda TVN-u kupiła właśnie nowy samochód i finalizuje zakup mieszkania. Przed nią jednak najtrudniejszy moment - rozwód.

Reklama

- Dla niej to bardzo ważne. Chce zacząć nowe życie - zdradza tygodnikowi przyjaciółka Doroty.

Pogodynka decyzję o zmianie swojego życia podjęła już kilka miesięcy temu. Wygrane w "Tańcu z gwiazdami" porsche, choć jest piękne, nie bardzo nadaje się na śnieżną zimę. Jego miejsce zajęła więc Lancia Delta.

- Mój prosiaczek będzie teraz czekał do lata, a ja mam odpowiedni samochód na zimę - cieszy się pogodynka. Za chwilę Dorota, która do tej pory mieszkała w wynajętym lokum, przeprowadzi się też do swojego pierwszego mieszkania.

- Nie przepadam za nowoczesnymi, minimalistycznie urządzonymi wnętrzami. Wyglądają pięknie, ale brakuje mi w nich ciepła. A ja lubię mieć porozrzucane poduszki, koszyki z owocami na wyciągnięcie ręki i mojego poszarpanego miśka z dzieciństwa - tłumaczy.

Wkrótce będzie musiała także zmierzyć się z rozwodem. - W lutym ma być pierwsza sprawa. Dorota nie chce orzekania o winie - zdradza pismu jej znajoma.

(s)

(nr 2)

Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias | rozwód | Dorota Gardias-Skóra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje