Reklama
Reklama

Dorota Chotecka chwali się figurą. Dekolt po pas, ale spójrzcie na nogi. "Prawdziwa kobieta"

Dorota Chotecka (56 l.) i Radosław Pazura spędzają urlop w jednym z egzotycznych zakątków. Aktorka wrzuciła do sieci zabawny filmik, na którym eksponuje figurę. Fani są zachwyceni: "Prawdziwa kobieta" - komentują.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura wyjechali na zagraniczne wakacje i cieszą się majowym wypoczynkiem.  Nie chcą jednak zdradzać, dokąd uciekli, zapewne w obawie przed wścibskimi fotoreporterami.

Aktorka w mediach społecznościowych zasygnalizowała jedynie, że rozpoczęła urlop.

Dorota Chotecka eksponuje figurę. Dekolt aż po pas

Na filmie widzimy, jak aktorka odziana w czarny kostium jednoczęściowy z dekoltem aż po pępek hasa po hotelowym tarasie. W tle słychać przebój "Bongo Cha Cha Cha".

Reklama

Fani Choteckiej i koleżanki po fachu są pod wrażeniem. Filmik skomentowała m.in. Ola Szwed. Najwięcej jest jednak opinii od zwykłych obserwatorów.

"Szczęściarz z pani męża", "jest moc", "jest pani obłędna", "piękna figura, prawdziwa kobieta", "Wygląda pani zjawiskowo".

Dorota Chotecka zmienia zawód

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są ze sobą od ponad trzydziestu lat. Momentem przełomowym w ich związku był tragiczny wypadek aktora. To wtedy zginął Waldemar Goszcz, a Radosław cudem uszedł z życiem. Gdy aktor wrócił do zdrowia, zdecydowali się na ślub w 2013 roku. Teraz w ich związku zachodzą kolejne zmiany. Niedawno aktorka wyznała, że planuje zmienić profesję.

Zmiany Dorota Chotecka postanowiła zaprowadzić także w swoim 30-letnim związku z Pazurą, by ustrzec się przed nudą i rutyną.

Do tego aktorka wciąż szuka nowych wyzwań i podnosi sobie poprzeczkę.

Zobacz też:

Chotecka i Pazura są głęboko wierzący, a co z ich córką?

Wieniawa zadała szyku w kościele. Tak wystroiła się na komunię

Matura 2022 z języka angielskiego. Zobacz odpowiedzi i arkusz CKE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Chotecka
Reklama
Reklama
Reklama