Reklama
Reklama

Dopiero zapowiadano koniec budowy domu Dygant, a teraz takie słowa. Jeszcze nic nie jest przesądzone

Agnieszka Dygant nie ukrywa, że budowa wymarzonych czterech ścian to dla niej zarówno ogromna przyjemność, jak i wyzwanie. Jakby emocji było mało, ponieważ moment zamieszkania w nowej posiadłości zbliża się wielkimi krokami, oceniają ją pierwsi znani profesjonaliści. Nawet architekt Jonatan Kilczewski skomentował projekt domu znanej aktorki. Co o nim sądzi? Oto odpowiedź.

Dom Agnieszki Dygant oceniony. Architekt nie gryzł się w język

Agnieszka Dygant to aktorka znana dzięki wielu wyjątkowym rolom. 50-latka zagrała m.in. w kultowej produkcji "Niania" oraz serii filmów "Listy do M.". Aktualnie gwiazda buduje wymarzony dom pod Warszawą. 

Jonatan Kilczewski na prośbę ShowNews wyjawił, co o nim sądzi. Warto wiedzieć, że jego doświadczenie już niejednokrotnie okazało się ważne dla celebrytów. Jonatan pomagał m.in. Katarzynie Cichopek. Jego porady mogą więc okazać się bardzo przydatne. Niestety, wiele z nich nie napawa optymizmem...

Reklama

Jonatan Kilczewski szczerze o domu Agnieszki Dygant

"Jakiś czas temu miałem okazję słuchać wywiadu z Agnieszką Dygant u Żurnalisty, w którym opowiadała właśnie o projekcie tego domu. Jest on nawiązaniem do jej dziecięcych wspomnień i spędzania wakacji na wsi. Postanowiła wybudować sobie taki dom za miastem, gdzie jej syn również mógłby spędzać tak beztroski czas, jak ona..." - zaczął swoją wypowiedź architekt.

Następnie Jonatan Kilczewski zwrócił uwagę na elementy charakterystyczne domu.

"Dom ewidentnie jest inspirowany bardzo popularnymi ostatnio projektami tzw. nowoczesnej stodoły. Warto zwrócić uwagę na nietypowe poddasze i wysunięty szczyt, w którym jest umieszczone okrągłe okno. Wygląda to ciekawie, może trochę zabawnie, trochę jak taka duża budka dla ptaków. Nie wiem, czy to było inspiracją i to był planowy zabieg, czy przypadek" - opowiadał dalej.

Kilczewski bez ogródek. Na to powinna zwrócić uwagę nie tylko Agnieszka Dygant

"Osobiście ta góra na obecną chwilę wydaje mi się nieco za ciężka względem elewacji parteru, jednak dom jest nieskończony i ciężko oceniać projekt w trakcie jego realizacji. Bardzo chętnie zobaczę skończony dom zarówno w środku, jak i na zewnątrz" - wyjawił architekt, ale jednocześnie podkreślił, że aktualnie trudno jest skomentować cały budynek. 

Wygląda na to, że ostateczna ocena zapadnie dopiero po zakończeniu budowy. Na ten moment nic nie jest przesądzone.

Na koniec wypowiedzi Jonatan Kilczewski zwrócił uwagę wszystkich budujących, że decydując się na tak poważną inwestycję, trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim zmieniające się ceny materiałów. 

Częstą wpadką są również nierzetelne grupy wykonawców, dlatego wybierając ekipy remontowe i budowlane należy kierować się potwierdzonym doświadczeniem i wybierać jedynie zaufane, sprawdzone firmy.

Czytaj też:

Agata Dygant znalazła sposób na inflację. Wie, jak sobie poradzić z kosztami budowy

Agnieszka Dygant zdradziła, z kim chciałaby pójść na kolację we dwoje. Co za szczerość [POMPONIK EXCLUSIVE]

Gwiazda "Niani" u szczytu sławy wycofała się z show-biznesu. Po latach tłumaczy, dlaczego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant | Jonatan Kilczewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama