Reklama
Reklama

​Donatan kpi z afer Rafalali. „Co podają w modnej jadłodajni „U Rafała”?"

Donatan (37 l.) postanowił subtelnie zakpić z afery rozpętanej przez Rafalalę (39 l.). Z kompromitujących zdjęć i nagrań, które upubliczniła, wynika, że polscy celebryci z niezrozumiałym uporem zabiegają o jej towarzystwo. Donatan postanowił wyprzedzić ewentualne pytanie i na wszelki wypadek zapewnić, że on osobiście nie…

Rafalala, transpłciowa celebrytka, nie słynie raczej z dyskrecji. Swoją karierę oparła na rozkręcaniu afer i trzeba przyznać, że wykazuje się w tym zakresie żelazną konsekwencją. Kilka lat temu wykręciła wyjątkowo paskudny numer Ewelinie Lisowskiej, będącej wtedy w związku z Bartkiem Śniadeckim. Akurat, gdy szczęśliwa piosenkarka opowiadała w wywiadach, jak to planuje wspólne życie z klawiszowcem zespołu Afromental, Rafalala, po przeczytaniu jej zwierzeń, postanowiła ogłosić wszem i wobec, że Śniadecki owszem, planuje wspólne życie, tylko nie z Eweliną, tylko z Rafalalą właśnie, a Lisowska im tylko przeszkadza w budowaniu wspólnego szczęścia. 

Reklama

Piosenkarka poczuła się tak zażenowana całą tą sytuacją, że aż musiała wyjechać na kilka miesięcy do USA, gdzie czekała, aż emocje w Polsce opadną. 

To, oczywiście tylko przykład spośród morza afer i skandali, które udało się Rafalalu zainicjować. Kiedy w marcu tego roku na Instastories zamieściła zgadywankę na temat „pewnego znanego aktora”, który ją ostatnio odwiedził, podrzucają trop w postaci drugiego imienia, ulubionej bluzy i wskazówki, że nie jest to Antek Królikowski, stało się jasne, że aż pali się do tego, by wyjawić tożsamość swojego gościa. Okazał się nim Sebastian Fabijański, partner blogerki modowej Maffashion i ojciec jej synka.

Donatan podśmiewa się z "ofiar" Rafalali

Jak potem wyznał w płaczliwym wywiadzie dla Pudelka, nie pamięta, co się wtedy stało, bo znajdował się pod wpływem leków i narkotyków. Na szczęście Rafalala nie tylko wie, ale ma nawet wszystko nagrane i emituje w odcinkach, dawkując napięcie. Być może liczy na zmonopolizowanie wakacyjnego sezonu ogórkowego w mediach. 

Do skandalu postanowił się odnieść Donatan. Na Facebooku zamieścił kpiący wpis:

Trudno się dziwić Donatanowi, że postanowił zawczasu odsunąć od siebie podejrzenia. Przez pewien czas sam uchodził za skandalistę. Ma na koncie między innymi bójkę z menedżerem Michała Szpaka za kulisami opolskiego festiwalu i macanie Edyty Górniak po pupie. Jak jednak wynika z jego wpisu, powziął twarde postanowienie, że przynajmniej w afery Rafalali nie da się wciągnąć. Po swoim pierwszym wpisie zamieści drugi, wyraźnie sugerując, że to nie jego klimaty:

Pod wpisem Donatana pojawiły się utrzymane w tej samem konwencji komentarze, w tym wiele homofobicznych, ale nie tylko:

Myślicie, że Rafalali, w jej natrętnym zabieganiu o sławę, chodziło właśnie o to, by stać się persona non grata polskiego show biznesu? Jeśli tak, to wybrała najlepszy sposób…

Zobacz też:

Sebastian Fabijański przyznał się do zażywania narkotyków. Co mu grozi?

Książe Harry wygłosił przemówienie podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Donatan | Rafalala | Sebastian Fabijański | Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama