Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Donald Trump w ostrych słowach o Meghan Markle! Zrobiło się niezręcznie!

Meghan Markle (37 l.) nigdy nie kryła swojej niechęci do Donalda Trumpa (72 l.) i krytykowała politykę, którą prezydent USA prowadzi. Polityk nie został dłużny księżnej Sussex i w gorzkich słowach powiedział, co o niej myśli.

Właśnie zaczyna się wizyta Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii. W dniach 3-5 czerwca 2019 roku prezydent Stanów Zjednoczonych ma spotkać się z królową Elżbietą II (93 l.), która z tej okazji wyprawia bankiet w Pałacu Buckingham. 

Reklama

Choć spotkanie ma charakter formalny, to Meghan Markle nie ma najmniejszego zamiaru brać w nim udziału. Już wcześniej wyraziła swoje zdanie na temat polityka, nazywając go "mizoginistycznym i stwarzającym podziały prezydentem" i przy okazji wyznała, że martwi się o świat pod jego rządami. 

Nic więc dziwnego, że zona księcia Harry'ego znana ze swojego uporu i stanowczości w swoich zachowaniach, nie złamie się i nie spotka się z Trumpem. 

Amerykański prezydent do tej pory milczał na temat mocnej wypowiedzi Markle, ale dziennikarze "The Sun" postanowili go o nią zapytać, a ten nie zastanawiając się długo odwdzięczył się jej krytyką. 

"Nie miałem pojęcia, że padło takie stwierdzenie. Co mogę powiedzieć? Nie wiedziałem, że jest taka paskudna" - powiedział szczerze. 

Chcąc jednak złagodzić swoją wypowiedź, stwierdził, że cieszy się na wizytę w Wielkiej Brytanii, co jednak nie zmienia faktu, że jego stosunki z Meghan mogą być mocno napięte. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Donald Trump

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje