Reklama
Reklama

Dominika Gwit stroi minki na mieście. Pokazała niezadbaną fryzurę

Dominika Gwit (33 l.) to jedna z bardziej znanych polskich aktorek młodego pokolenia. Chociaż obecnie skupia się na pracy influencerki, to jednak większość pamięta ją z takich filmów jak "Galerianki" czy "Gierek". Niedawno 33-latka dała się przyłapać paparazzim na jednej z warszawskich ulic.

Dominika Gwit przechadzając się ulicami Warszawy, wpadła w obiektyw fotoreporterom, kiedy czekała na taksówkę. 33-latka jechała bowiem na lekcje śpiewu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jej dziwne miny.

Dominika Gwit pokazuje swój wachlarz umiejętności aktorskich?

Dominika Gwit stała się interesującym kąskiem dla fotoreporterów, którzy czaili się na gwiazdy na ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Aktorka całe zajście postanowiła skomentować w zabawny dla siebie sposób.

Reklama

33-latka po publikacji w social mediach, postanowiła zaprezentować się fotoreporterom z jak najlepszej strony. Najpierw posyłała uśmiechy, potem pokazała poirytowanie, a na sam koniec satysfakcję.

Dominika Gwit - kariera

Dominika Gwit urodziła się 22 czerwca 1988 w Gdyni. Jest absolwentką szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie, a także dziennikarstwa na Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie oraz filmoznawstwa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W 2012 zdała aktorski egzamin eksternistyczny w Związku Artystów Scen Polskich.

Aktorka występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Od 2017 roku związana jest z Teatrem "Fabryka Marzeń". Większą popularność zyskała dzięki występowi w filmie "Galerianki", "Przepis na życie" oraz "Singielka". 

Jest związana z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym, którego poznała w 2016. 22 czerwca 2017 zaręczyli się, a 7 lipca 2018 wzięli ślub.

Zobacz też:

Cichopek i Hakiel nie mogą na siebie patrzeć? Unikają się jak ognia!

Agnieszka Kaczorowska ciężko pracuje, podpierając ściany w centrum Warszawy. "Smacznej kawusi życzymy"

Co oznaczają emotikony? 10 najpopularniejszych emotek na Facebooku, Instagramie i Snapchaciepomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy