Reklama
Reklama

Dominika Gwit odpoczywa z rodziną nad morzem. Internauci zachwyceni. "Jesteś cudowna" piszą w komentarzach

Dominika Gwit (34 l.) nareszcie została mamą. Od kiedy maluch jest na świecie, szczęśliwa mama publikuje zdjęcia ze swoją pociechą w sieci i opowiada o macierzyństwie. Teraz przyszedł czas na pierwszy urlop z synem.

Dominika Gwit - kariera

Dominika Gwit w show-biznesie funkcjonuje od wielu lat. Zadebiutowała w "Galeriankach", a potem dostała angaż do paru seriali. Znana jest również z ról w serialach takich jak "Singielka", czy "Przepis na życie". W przeszłości spełniała się również w roli prezenterki, prowadząc m.in. autorski cykl w programie "Dzień Dobry TVN". Jest ulubienicą internautów ze względu na swoje poczucie humoru i optymizm. Od pewnego czasu gwiazda skupia się na tematach związanych z macierzyństwem. 

Reklama

Dominika Gwit wypoczywa nad morzem

Dominika Gwit urodziła 18 stycznia 2023 roku. O swojej ciąży poinformowała fanów pod koniec sierpnia 2022 roku i wyznała, że oczekuje chłopca. Od tego momentu regularnie dodawała na swojego Instagrama fotografie i filmy, w których pokazywała, jak czuje się w błogosławionym stanie. Opowiedziała też o swoim stanie zdrowia i długiej walce o macierzyństwo.

Dominika Gwit jak na prawdziwą gwiazdę przystało, od narodzin syna chwali się w sieci pierwszym spacerem, pierwszymi zabawami, nie mówiąc już o wózkach, zabawkach i wielu innych ważnych dla młodej matki sprawach. Wreszcie przyszedł czas na pierwszą podróż i urlop z maluchem. Aktorka obrała sobie za cel polskie morze. Przypomnijmy, że Gwit pochodzi z Gdyni, gdzie nadal mieszka jej rodzina. Stąd zapewne pomysł, by wyjechać nad Bałtyk i odwiedzić przy okazji bliskich.

"Cóż za piękny dzień z ciocią. Moje piękne morze. Wiosna! Wysyłam miłość!" - napisała aktorka pod zdjęciem, które zamieściła w sieci. 

Fani rozpływają się w zachwycie

Pod postem Dominiki Gwit zaroiło się od komentarzy fanów gwiazdy, którzy przesyłają jej życzenia i komplementują młodą mamę.

"Ale pięknie bawcie się dobrze i łapcie promyki słonka";

"Ewidentnie macierzyństwo służy";

"Śliczna pani jest ,taka radosna i naturalna. Odpoczywajcie pięknie" - piszą fani.

Zobacz też:

Dominika Gwit nie zdołała ogarnąć tego w pojedynkę! To ona udzieliła jej wielkiej pomocy przy narodzinach!

Gwit rodziła w publicznym szpitalu. Tak odpowiedziała na zaczepkę fanki!

Dominika Gwit opowiedziała o porodzie. Zdradziła intymne szczegóły!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy