Reklama
Reklama

Dominika Gwit o ciąży: Każda kobieta o tym marzy

Dominika Gwit (29 l.) szykuje się do ślubu. Aktorka nie kryje, że chciałaby jak najszybciej zostać matką, gdyż "zegar biologiczny bije".

Dominika Gwit (29 l.) szykuje się do ślubu. Aktorka nie kryje, że chciałaby jak najszybciej zostać matką, gdyż "zegar biologiczny bije".

Choć zagrała w serialu "Przepis na życie", kojarzona jest głównie ze swoją walką z nadwagą. Kilka lat temu postanowiła wziąć się za siebie nie tylko dla urody, ale też dla zdrowia. Straciła wtedy 50 kilogramów i z pucołowatej dziewczyny przeobraziła się w drobną i umięśnioną sportsmenkę.

Niestety, już po kilku miesiącach znów zaczęła przybierać na wadze... Dziś Dominika już nie liczy kalorii. Co więcej, dzięki swojej tuszy jest charakterystyczna i nie brakuje jej ofert pracy. Poza tym nadwaga nie była dla aktorki żadną przeszkodą w znalezieniu prawdziwej miłości.

Reklama

Po premierze jednej ze swoich sztuk poznała Wojciecha. To mężczyzna, którego wcale nie interesują filigranowe blondynki o idealnych proporcjach. Woli kobietę z krwi i kości. Doskonale zrozumiał również walkę z nadwagą, jaką jeszcze nie tak dawno prowadziła aktorka.

On sam stracił 50 kilogramów i utrzymał efekt dzięki diecie i bieganiu w maratonach. Dla niego Dominika jest kobietą z marzeń. Dał temu wyraz, oświadczając się jej w czerwcu minionego roku.

- Zawsze marzyłam o ślubie, dlatego cieszę się, że przygotowania już się zaczęły i niedługo będę miała męża. Uroczystość będzie kameralna, z dala od mediów. Kiedy to się już wydarzy, na pewno damy znać przez moje konto internetowe - zapowiada Gwit w rozmowie z dziennikarzami.

Dodaje też, że nie stresuje się przedślubnym zamieszaniem, bo czekała na tę chwilę bardzo długo i jest pewna, że Wojciech to właśnie ten mężczyzna, z którym chce być już zawsze.

- Tak zakochana jeszcze nigdy nie byłam - przyznaje i zdradza, że nie zamierza zwlekać z powiększeniem rodziny: - Mam prawie 30 lat. No cóż... Zegar biologiczny bije. Każda kobieta marzy o tym, żeby mieć dom pełen dzieci, cudowną, wesołą, szczęśliwą, zdrową rodzinę i ja też o tym marzę. Mam nadzieję, że się to wydarzy - powiedziała niedawno Dominika Gwit. Pozostaje trzymać kciuki, by tak się stało.

***

Zobacz więcej materiałów:

Rewia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy