Reklama
Reklama

Dominika Gwit ledwo urodziła, a tu taka sensacja! Ludzie zachodzą w głowę, jak to możliwe?!

Dominika Gwit niedawno po raz pierwszy została mamą. Gdy ogłosiła ciążę, wywołała wielkie poruszenie, bo nie było tajemnicą, że wraz z mężem od dłuższego czasu starają się o dziecko. W końcu się udało. Zdjęcie ze szpitala pojawiło się dość szybko, ale to fotka ze spaceru wywoła największą burzę wśród "instamatek". Nowe zdjęcie też wielu może wprawić w osłupienie...

Dominika Gwit w show-biznesie funkcjonuje od wielu lat. Zadebiutowała w "Galeriankach", a potem dostała angaż do paru seriali. 

W mediach najwięcej pisze się o niej w kontekście walki z wagą. Swego czasu celebrytka schudła bowiem 50 kilogramów i w każdym wywiadzie ochoczo opowiadała o diecie i sposobach na "zrzucenie sadełka". 

Napisała nawet na ten temat poradnik, ale pech chciał, że dopadł ją efekt jo-jo jeszcze przed ukazaniem się książki na rynku. 

Potem Gwit zmieniła front i zaczęła opowiadać, że chuda nigdy nie czuła się szczęśliwa. Zapewniła, że kilkadziesiąt kilogramów nadwagi jej nie przeszkadza i zapewniła, że się bada i jest zdrowa. 

Reklama

Utwierdzał ją w tym przekonaniu mąż, którego poznała już w momencie powrotu do dawnej wagi. Para wzięła ślub, ale na dziecko przyszło im trochę poczekać. W końcu Dominika pochwaliła się sensacyjną informacją, że jest w ciąży. 

Dominika Gwit urodziła i się zaczęło

Niedawno pociecha aktorki pojawił się już na świecie, czym od razu oczywiście się pochwaliła, reklamując przy okazji klinikę, w której rodziła. 

Po paru dniach ukazał się na jej Instagramie kolejny post. Tym razem ze spaceru, co wywołało sporą aferę. Instamatki chciały ją bowiem "zjeść" za to, że zachowała się nieodpowiedzialnie i tak wcześnie wyszła z dzieckiem na spacer i to w zimie. 

"Przepraszam, że coś zasugeruję, ale warto porozmawiać z położną, bo do pierwszego miesiąca to raczej nie jest zalecane wychodzić, zwłaszcza zimą"  - skomentowała zdjęcie ze spaceru jedna z internautek.

Rozpętała tym niezłą burzę, bo inne kobiety zaczęły intensywnie komentować jej słowa. Większość ganiła jednak wścibską internautkę, twierdząc że Dominika ma prawo wychodzić z dzieckiem na spacer, kiedy ma na to ochotę. 

"Jakieś porąbane typiary ze średniowiecza się tu zleciały. Dziecko i matka wychodzą wtedy, gdy są na to gotowe, według durnej logiki niektórych tu to trzeba do wiosny czekać, kiedy nie ma wiatru i mrozu -10 można wyjść już w pierwszym tygodniu jak mama ma siłę. To nie PRL i zardzewiałe zasady i wiedza przedpotopowa" - grzmiała jedna z kobiet. 

"Do wszystkich kobiet, które pouczają panią Dominikę o wczesnym wyjściu na spacer z dzieckiem.....WYNOCHA DO GARÓW!" - napisała inna. 

Dominika Gwit pokazała się w sukience pierwszy raz po porodzie

Sama Gwit nie dołączyła jednak do tej słownej przepychanki jej fanek. Za to kilka dni później zamieściła kolejna foto. 

Choć ledwo urodziła, pokazała się w obcisłej sukience, a fani nie mogą uwierzyć, jak to możliwe, że tak szybko wróciła do formy sprzed ciąży! 

"Wyszłam z dresów. Wiosno – czekam  #wiosnogdziejesteś #sukieneczka #tulipany #uśmiech #młodamama #czynapewnotakamłoda" - napisała pod fotką Gwit. 

Fanki nie kryły swych zachwytów nad szybkim powrotem do formy Dominiki: "Pięknie wyglądasz, macierzyństwo Ci służy", "No Dominiczko wyglądasz kwitnąco" - słodzili jej pełni podziwu internauci,

Zobacz też:

Dominika Gwit nie zdołała ogarnąć tego w pojedynkę! To ona udzieliła jej wielkiej pomocy przy narodzinach!

Gwit rodziła w publicznym szpitalu. Tak odpowiedziała na zaczepkę fanki!

Dominika Gwit opowiedziała o porodzie. Zdradziła intymne szczegóły!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy