Reklama
Reklama

Dom z "Big Brothera" to ruina. Zniszczenia jak z horroru nastąpiły w przeciągu kilku lat

Popularna influencerka Juszes postanowiła odwiedzić dom "Big Brothera". Okazuje się, że willa, w której nagrywany był program, obecnie wygląda jak ruina. Aż trudno uwierzyć, to, że tak wielkie zniszczenia nastąpiły w przeciągu kilku lat.

"Big Brother" - kultowy program

Program "Big Brother" w 2001 roku był prawdziwym hitem. Pierwsza edycja wypromowała prawdziwych celebrytów, którzy po zakończeniu show przez wiele lat odcinali kupony od swojej popularności. W 2007 oraz 2019 roku postanowiono reaktywować hit sprzed lat. Produkcja jednak nie była takim hitem jak pierwsza edycja.

Zobacz też: Jak zmienili się uczestnicy "Big Brothera"? Spotkali się po latach

Reklama

"Big Brother": willa wygląda jak ruina

"Big Brother" z 2019 roku nie był kręcony w Sękocinie tak jak poprzednie edycje. Producenci show wybrali willę we wsi Gołków. Dom, który prezentowany był w show, nie pierwszy raz został wynajęty pod jakąś produkcję. Wcześniej nagrywano tam "Top Model", a także serial "Pułapka". Posiadłość robiła ogromne wrażenie. Na ogrodzonym terenie znajdowały się dwa baseny, staw z rybkami oraz kilka drzewek bonsai.

Obecnie dom wygląda jak ruina. Do jego wnętrz udała się Justyna Żak, która w 2019 roku wzięła udział w "Big Brotherze". Swoim nagraniem dziewczyna podzieliła się na TikToku.

Influencerka nie kryła swojego zaskoczenia tym, co zobaczyła na miejscu. Luksusowa posiadłość w kilka lat zmieniła się nie do poznania.

"Nie wierzę w to, jaka ruina! Czemu to wszystko jest tak obskubane, nawet drewno zdarte ze schodów. Co tutaj się wydarzyło?" - mówiła na nagraniu.

Była uczestniczka "Big Brothera" postanowiła pokazać resztę pomieszczeń. Influencerka nie kryła, że zrobiło jej się bardzo przykro, kiedy zobaczyła, jak obecnie wygląda dom z programu, w którym brała udział.

"Ktoś tu squatował, jakieś legowiska po ludziach zostały (...) Masa wspomnień wiąże się dla mnie z tym miejscem. Tak mi przykro, że ono tak dziś wygląda" - powiedziała na zakończenie.

"Big Brother 6": wiosna 2019

W 2019 roku program "Big Brother 6" prowadzili: Agnieszka Woźniak-Starak, Bartłomiej Jędrzejak, Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer. 23 czerwca 2019 roku został wyemitowany specjalny odcinek programu.

Szósta edycja show rozpoczęła się 17 marca, a zakończyła 16 czerwca 2019 roku. Program, w którym udział wzięła również Justyna Żak, wygrała wtedy Magdalena Wójcik.

Zobacz też:

Madzia Wójcik z "Big Brothera" bardzo boi się o swojego chłopaka

Zwyciężczyni "Big Brothera" była ofiarą przemocy! Po terapii i długach mówi: "Kiedyś byłam słaba"

Karolina Sztafa z "Big Brothera". Znamy przyczynę śmierci uczestniczki: "Poczuła ból biodra"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy