Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda żyje w strachu. Przez film o polskich celebrytkach dorabiających w Dubaju

Kiedy kilka miesięcy temu Doda (34 l.) opowiadała o swoich planach zostania producentką filmową i przeniesienia na ekran historii polskich celebrytek za pieniądze oddających się w Dubaju majętnym szejkom, była pełna nadziei. Miała to być nie tylko przygoda, ale też nowy sposób na życie. Dziś boi się o życie swoje i najbliższych.

Wraz z mężem, producentem Emilem Stępniem (41 l.), zamierza przenieść na ekran historie z książki Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju", która jakiś czas temu wstrząsnęła Polską.

Reklama

Opisano w niej, jak polskie modelki i celebrytki dorabiały w Dubaju jako panie do towarzystwa bogatych arabskich szejków.

Doda i jej mąż mają ponoć listę osób zamieszanych w aferę...

- Chętnie zmierzymy się z tymi, którzy się boją, że film zdemaskuje ich grzechy z przeszłości i będą chcieli go zablokować. Szczerze mówiąc, na to właśnie liczę - opowiadała jakiś czas temu skandalistka.

Nie spodziewała się jednak, że wkrótce zacznie dostawać pogróżki i będzie bała się o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Czy zrezygnuje z filmu?

- Dorota jest twarda i nie ma zamiaru odpuścić. I chyba dopiero teraz tak naprawdę poczuła, że robi coś wyjątkowego - mówi znajomy piosenkarki.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje