Doda po premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju" nie zwalnia tempa. Artystka najpierw pochwaliła się teledyskiem do piosenki "Don't wanna hide", a teraz promuje w rozgłośniach radiowych singiel "Fake Love".
Co więcej, dopiero co zakończyły się jej warsztaty motywacyjne, zatytułowane "Jak spie*dolić sobie życie prywatne i tanecznym krokiem wyjść z czarnej du*y?", a ona już zapowiedziała kolejną niespodziankę dla fanów. Ma rozmach!
Wygląda na to, że po głośnym rozstaniu, ma więcej wolnego czasu i nieograniczone pokłady kreatywności...
Doda zostanie youtuberką
Doda poinformowała o nadchodzącym projekcie na swoim Instagramie. To właśnie dzisiaj gwiazda obchodzi swoje 38. urodziny!
W tym roku obchodzę dwudziestolecie kariery, w związku z tym przygotowałam kilka niespodzianek. Pierwsza z nich to co tygodniowe QUEENtesencje na moim kanale YouTube. Pierwszy odcinek wjechał w dzień moich urodzin. Enjoy
Będzie to jej autorski program, a pierwszy odcinek już pojawił się na YouTubie. Nagranie rozpoczyna się piosenką "Nie daj się", a później wokalistka opowiada o początku swojej kariery, jako mała dziewczynka i pierwszym, stresującym występie.
Dwudziestolecie a wyglądasz jak dwudziestolatka
Mam nadzieję, że następną niespodzianką będą edycję winylowe twoich albumów z Virgin i solowych, szczególnie Diamond Bitch
Nadążacie?
Zobacz też:
Mata walczy o depenalizację marihuany. Znani komentują
Afera z Prokopem na Bestsellerach Empiku! Przesadził?
Internetowi oszuści. Rozkochują w sobie kobiety i znikają










