Reklama
Reklama

Doda wyjawiła prawdę na temat TVN. Szykuje się rewolucja w stacji

Doda (39 l.) to jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich wokalistek. Jakiś czas temu Doda wyznała, że dostała bana od stacji TVN na swoje występy. Wszystko miało być podyktowane konfliktem między nią a Agnieszką Woźniak-Starak. Okazuje się jednak, że Rabczewska wróci do stacji po latach nieobecności.

Doda - udane życie zawodowe i prywatne

Dorota Rabczewska zakończyła 2022 rok w iście królewskim stylu. Płyta gwiazdy stała się prawdziwym hitem. Utwory Dody grały radia w całej Polsce. Wokalistka na swoim koncie miała też współpracę z Polsatem. Jej program "Doda. 12 kroków do miłości" był jednym z chętniej oglądanych w telewizji.

Zobacz też: Związek Dody wisi na włosku? Jasnowidz Glanc nie mą wątpliwości! Padły słowa przepowiedni

Reklama

W życiu prywatnym Rabczewskiej również układa się doskonale. 39-latka chętnie chwali się miłością z Dariuszem Pachutem. Jakby tego było mało, Dorota może już niedługo pojawi się znowu w telewizji TVN.

Doda po latach nieobecności pojawi się w TVN

Doda pochwaliła się w sieci, że niedawno nawiązała kontakt z Marcinem Prokopem. Prezenter TVN zaprosił wokalistkę do "Dzień Dobry TVN". Wszystko wskazuje więc na to, iż wizyta 39-latki w stacji się odbędzie.

W związku z krążącymi w sieci plotkami na temat tej wizyty jedna z fanek postanowiła wprost napisać do artystki. Doda odpowiedziała dość jednoznacznie.

"Doda, czy wizyta w "Dzień dobry TVN" odbędzie się?" - napisała internautka.

"Tak! Będzie" - odpowiedziała Rabczewska. Nie wiadomo jednak na sto procent czy Doda pojawi się w śniadaniówce "DDTVN", kobieta bowiem kilka razy zmieniała już swoją wersję.

Ojciec Dody w szpitalu - wiemy, co się stało

Dorota Rabczewska ma w ostatnim czasie bardzo poważne problemy na głowie, okazuje się, że jej ukochany tata znalazł się jakiś czas temu w szpitalu. Mężczyzna przeszedł udar i dlatego wylądował w placówce.

"Czym ja się przejmuję bez sensu? To tylko ciuchy. (...) Ważniejsze są inne problemy. Ojciec w szpitalu. Trzeba się zająć poważnymi rzeczami" - mówiła na InstaStories piosenkarka.

Wiadomość, którą przekazała Rabczewska, bardzo zasmuciła jej fanów. Większość postanowiła wesprzeć artystę. Jeden z internautów, w ramach Q&A, zapytał Dodę, w jakim stanie jest jej tata. Pan Paweł Rabczewski został już na szczęście wypisany ze szpitala i trafił do domu.

Zobacz też:

Doda zabrała głos w sprawie wymysłów Wojewódzkiego. Padł wymowny komentarz!

Doda opowiedziała o swoich relacjach z dziećmi. Taki sam stosunek ma do pociech swojego partnera?

Doda zostanie wyróżniona wyjątkową nagrodą? 20 lat na to czekała!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Marcin Prokop | TVN SA | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama