Reklama
Reklama

Doda sprzedała swoje ciało w... pół minuty. Takiego rekordu nikt się nie spodziewał!

Doda jako pierwsza na świecie postanowiła… wirtualnie sprzedać własne ciało. Artystka zeskanowała jego fragmenty techniką 3D. Nikt nie spodziewał się tak błyskawicznej reakcji!

Doda sprzedaje własne ciało

Trzeba przyznać, że Doda znalazła bardzo innowacyjne źródło zarobku. Gwiazda przyznała, że podjęła taką decyzję świadomie, ponieważ zawsze stara się wyznaczać trendy i być o krok przed wszystkimi. 

Stroną techniczną przedsięwzięcia zajęła się firma Fanadise. O kontrowersyjnej inicjatywie wokalistki napisały nawet zagraniczne media.

"Polska piosenkarka sprzedaje ciało w 3D" - napisał portal Daily Mail.

Doda: części ciała jako NFT

Początkowo do sprzedaży trafiło 30 kawałków "części ciała" piosenkarki (sprawdź!), a każdy z nich można było nabyć w cenie 200 dolarów.

Reklama

Cena ma jednak rosnąć, ponieważ każdy z kawałków będzie zupełnie unikalny. W sumie ma pojawić się ich aż 400.

Właściciel "tokenu NFT" (unikatowego, cyfrowego składnika aktywów) posiada jego certyfikat własności. Właśnie ta niepowtarzalność sprawia, że jest on tak pożądany na rynku.

Rekordowy czas sprzedaży

Fani nie spodziewali się, w jakim tempie zakończy się sprzedaż. Chociaż początkowo byli sceptycznie nastawieni do pomysłu Królowej, to szybko przekonali się, że gwiazda dobrze wie, co robi.

Okazało się, że "ciało" Dody wyprzedało się... w zaledwie pół minuty. Takiego rekordu nikt się nie spodziewał!

Dodatkowo klienci będą mogli cieszyć się atrakcjami, takimi jak zaproszenia na koncerty albo dostęp do ekskluzywnych materiałów gwiazdy na Instagramie. Zakupione części można też... wydrukować w drukarce 3D.

Spektakularny sukces! Czekacie na więcej?


Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE.

Daniel Martyniuk nie do poznania. Tak zmieniło się jego życie

Joan Collins przyjęła trzecią dawkę szczepionki! Tego jednak nie przewidziała

Sensacja po rozwodzie Kuleszy. Ale się dzieje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy