Reklama
Reklama

Doda potwierdziła! Sensacyjne plotki o jej stanie finansowym to jednak prawda!

Doda Rabczewska jakiś czas temu zamieściła ogłoszenie, że sprzedaje swój apartament w Warszawie. Zdjęcia lokum obiegły internet, ale potem sprawa nieco przycichła. Okazuje się, że gwiazda sfinalizowała transakcję i pozbyła się nieruchomości. To jednak nie koniec zaskoczeń...

Z pewnością Rabczewska nie może narzekać na nudę w ostatnich miesiącach (zobacz klip). Najpierw rozstała się w z mężem Emilem, a potem portale plotkarskie obiegła informacja, że zranione serce leczy u boku amerykańskiego przystojniaka. 

To był jednak dopiero przedsmak, gdyż niedługo po tym wybuchła afera związana z filmem "Dziewczyny z Dubaju". Stępień odciął ją i reżyserkę Marię Sadowską (sprawdź!) od produkcji i uniemożliwił dokończeniu montażu.

Tak przynajmniej twierdziły piosenkarki, choć Emil przedstawiał zgoła inną wersję wydarzeń. Premiera już się odbyła, ale Rabczewska była wielką nieobecną na imprezie. 

Reklama

Doda ma głowę do interesów

Okazuje się jednak, że o problemach mogła zapomnieć dzięki działalności na rynku nieruchomości. Gwiazda jakiś czas temu informowała, że sprzedaje swój apartament na warszawskim Mokotowie.

"Kochani, jestem właśnie w jednym ze swoich mieszkań i mam dla Was super wiadomość. Mianowicie wystawiam je do sprzedaży. Jest bardzo kolorowe i artystyczne, więc jakby nie patrzeć, nie jest to opcja dla każdego" - reklamowała lokum Doda. 

Apartament znajdował się na ostatnim piętrze kamienicy. W środku znajdował się salon z jadalnią i kuchnia "ze śmigłem samolotu na ścianie". Do tego dochodziła sypialnia z przeszklonym sufitem, a kolejna sypialnia pomalowana była cała na różowo z puchatymi panelami dźwiękoszczelnymi na ścianach.

Doda sprzedała mieszkanie

Mieszkanie wyglądało dość osobliwie, więc istniała obawa, że nie znajdą się amatorzy takiego stylu. A jednak udało się! 

W rozmowie z "Faktem" potwierdziła, że udało jej się znaleźć kupca. Dodała też, że pieniądze natychmiast ulokowała w innej nieruchomości...

"Sprzedaż jak sprzedaż. Jedno się sprzedaje, żeby zainwestować w kolejne" - wyznała. 

"Ze względów biznesowych wolała nie zdradzać szczegółów tych transakcji. Doda nie wie, czy w jej mieszkaniu zamieszkał jakiś jej fan. Nie rozmawia bowiem z nabywcami swoich nieruchomości" - czytamy w tabloidzie.

Zobacz też:

Barbra Kurdej-Szatan zalała się łzami podczas wywiady z Mołek!

Kupiła mieszkanie i nagle stała się tragedia! Smutne, co spotkało polską gwiazdę 

Tamara Arciuch pokazała córkę! Zaskakujące, jak wygląda

pomponik.tv
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Emil Stępień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy