Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Doda poszła na całość! W nowym teledysku eksponuje nagie ciało

24 czerwca w sieci pojawił się nowy teledysk Dody (37 l.) do piosenki "Don’t wanna hide". Gwiazda po 1,5 roku przerwy powróciła na rynek muzyczny i już rozgrzała internautów, którzy wciąż nie mogą ochłonąć po premierze jej klipu. Wszystko za sprawą półnagich scen!

1,5 roku temu Doda ogłosiła, że potrzebuje odpocząć od nagrywania muzyki. Artystka zajęła się podróżowaniem oraz produkcją filmu "Dziewczyny w Dubaju". 

Gwiazda włożyła całe serce w tworzenie filmu, którego premiera planowana jest na wrzesień tego roku. O Dodzie znów zrobiło się głośno za sprawą jej perypetii małżeńskich. 

Okazuje się, że piosenkarka i jej mąż Emil Stępień rozwodzą się. Oboje nie chcą komentować szczegółów. Plotkuje się jednak, że przyczyną rozpadu ich związku były zdrady ze strony Emila... 

Lekiem na złamane serce okazała się dla Dody praca. Artystka powróciła do studia, czego efektem jest najnowsza piosenka i teledysk "Don’t wanna hide". W klipie półnaga Doda seksownie wije się w rytm muzyki. 

Reklama

Odważnych scen nie brakuje, co z pewnością podoba się wielbicielom głosu i ciała piosenkarki. 

Przypomnijmy, że już w najbliższy weekend, od 25 do 27 czerwca w Sopocie odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal, gdzie wystąpi plejada gwiazd, a wśród nich m.in. właśnie Doda! 

A wam, jak podoba się nowy klip?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | don't wanna hide | Dziewczyny z Dubaju | teledysk doda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje