Reklama
Reklama

Doda pochwaliła się domem rodziców. "Jestem im wdzięczna za wspaniałe dzieciństwo"

Doda (38 l.) to jedna z najbardziej charyzmatycznych gwiazd w polskim show-biznesie. 38-latka w związku z udziałem w programie "Doda. 12 kroków do miłości" postanowiła odwiedzić swoich ukochanych rodziców. Przy okazji pokazała, jak mieszkają.

Doda nigdy nie ukrywała, że bardzo zależy jej na dobrych relacjach z rodzicami. Od lat pokazuje, że ma z nimi świetny kontakt. Wokalistka stara się odwiedzać Wandę i Pawła Rabczewskich kiedy tylko ma wolną chwilę. W najnowszym odcinku "Doda. 12 kroków do miłości" postanowiła pojechać tam z kamerami Polsatu. Zobaczcie, jak wygląda rodzinny dom 38-letniej artystki.

Doda pokazała rodzinny dom w Ciechanowie

Doda w rozmowie z psychologiem poruszyła temat swoich ukochanych rodziców. Gwiazda wyjawiła, że dziwi ją trochę to, że mama i tata ze sobą wytrzymują. Dodała też, że bardzo się kochają i to pewnie scala ich związek.

Reklama

"Dziwie się mojej matce, że ona z nim wytrzymuje. Jemu, że wytrzymuje z matką, ale już tak wytrzymują i się kochają na maksa" - powiedziała w programie Doda.

W programie został również pokazany rodzinny dom Rabczewskiej. Wnętrza prezentują się bardzo przytulnie. Wszystkie pomieszczenia zostały utrzymane w ciepłych, jasnych barwach.

Pokój, który można było najdłużej oglądać w show Polsatu, wypełniony był zdjęciami oraz nagrodami, które w trakcie kariery otrzymała Doda.

Nic więc dziwnego, że Doda uwielbia wracać do rodzinnych stron. Tak wspierający rodzice to prawdziwy skarb.

"Jestem im wdzięczna za wspaniałe dzieciństwo" - powiedziała Doda.

Doda - kariera i życie prywatne

Doda urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Od 1998 do 2000 roku była aktorką musicalową teatru Buffo. W kolejnych latach była wokalistką zespołu Virgin, z którym nagrała i wydała cztery albumy studyjne.

Z zespołem wypromowała m.in. przeboje "Znak pokoju" czy "Szansa", za które otrzymali nagrody kolejno na festiwalu sopockim i Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także "Dżaga" i "2 bajki".

Doda jest laureatką dwóch Europejskich Nagród Muzycznych MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy, rekordowej liczby 12 statuetek Viva Comet Awards, w tym dla Artysty 10-lecia i za Przebój 10-lecia ("Szansa"), trzech nagród Eska Music Awards, dwóch Superjedynek, pięciu Złotych Dziobów, dwóch nagród fotoreporterów i dziennikarzy na KFPP w Opolu, Telekamery i Platynowej Telekamery.

Pomiędzy projektami muzycznymi Doda m.in. była bohaterką dwóch programów typu reality show, zasiadła w jury kilku programów telewizyjnych. Czynnie angażuje się w akcje charytatywne i społeczne, za co wielokrotnie była nagradzana, m.in. tytułem Lidera Roku w Ochronie Zdrowia za działalność na rzecz chorych na białaczkę.

Zobacz też:

Doda została zaatakowana! Ktoś próbował strzelić do niej z łuku

Wynudzona Doda bezlitośnie o kandydacie: "służyłby mi jako usypiacz"


Doda we wstrząsającym wyznaniu na temat byłego męża. Tego jej zabraniał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy