Reklama
Reklama

Doda nie wytrzymała podczas rozmowy z córką Norbiego. Wyznała gorzką prawdę

Niedawno Doda ogłosiła, że usuwa się w cień i przestaje koncertować, by skupić się na innym ważnym dla niej projekcie. Wciąż jednak udziela wywiadów i jest jak zwykle szczera do bólu. Nawet, gdy przepytuje ją córka samego Norbiego. Dziewczyna na długo zapamięta ten wywiad.

Doda zapowiedziała zakończenie kariery

Jakiś czas temu Doda ogłosiła, że nie będzie już koncertować. To zdziwiło fanów i media, ponieważ artystka ma za sobą bardzo udany rok. Jej czwarta solowa płyta "Aquaria" pokryła się podwójną platyną i została nominowana do prestiżowych nagród muzycznych Fryderyki w kategorii "Album roku - pop". Ogromną popularnością cieszyła się też trasa koncertowa promująca krążek. Co więcej, singiel Dody ze Smolastym był jedną z najchętniej puszczanych piosenek w rozgłośniach radiowych. Doda ma jednak inne plany i nic nie zmieni jej zdania.

Reklama

Artystka chce skupić się na rozwoju własnej marki kosmetycznej i otworzeniu radia, w którym będą leciały wyłącznie jej utwory oraz różnego rodzaju podcasty. Nic więc dziwnego, że skoro postanowiła usunąć się nieco w cień, podczas jednego z ostatnich wywiadów dziennikarka zapytała o to, czego nauczyła ją branża muzyczna. Mało kto wiedział, że reporterka jest córką Norbiego, autora hitu "Kobiety są gorące" (sprawdź!). Jednak to nie powstrzymało Dody przed wyznaniem dziewczynie gorzkiej prawdy.

CZYTAJ TEŻ: Kiedyś wszyscy znali go jako Tadzika Norka. Nie do wiary, jakiej pracy się teraz podjął

Doda w mocnych słowach reaguje na pytanie córki Norbiego

Może nie wszyscy wiedzą, ale Norbi ma córkę, która pracuje w radiu. Iga Dudziuk jest reporterką w Radiu Vox oraz Vibe FM, a także prowadzi autorski podcast o bardzo intymnej tematyce. Z Dodą spotkała się w ramach współpracy z Radiem Vox. Doda nie zważała jednak uwagi na to, że rozmawia z córką kolegi po fachu i odpowiadała do bólu szczerze. Nic więc dziwnego, że na pytanie o to, czego nauczył ją przemysł muzyczny, poprawiła Igę i powiedziała, że raczej trzeba spytać o to, czego oducza takie miejsce pracy. 

"Może czego oduczył. Szacunku do samej siebie, szacunku do zasad fair play i myślę, że tego, że absolutnie wszyscy kłamią. Show-biznes wcale nie jest fajny i wesoły i niczego nie uczy dobrego" - odpowiedziała stanowczo. 

ZOBACZ TEŻ:

Marina Łuczenko-Szczęsna podpadła Dodzie. Padły mocne słowa

Wielkie poruszenie u Dody. Ledwo ogłosiła, a już posypały się gratulacje z całego kraju

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Norbi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy