Reklama
Reklama

Doda nagrała dramatyczną wiadomość. Nie daje już rady!

Doda nie ma ostatnio spokojnego czasu. Dopiero co wybuchła afera z jej strojami, które miała wykorzystać na nadchodzącej trasie koncertowej, a później okazało się, że jej ojciec miał udar. Na krótkim nagraniu na Instastory Dorota Rabczewska wprost mówi, że "nie daje rady". Fani na nagraniu spostrzegli coś jeszcze!

Doda na Instagramie opowiada o "załamce": "Jestem wykończona psychicznie"

Doda na Instagramie opublikowała krótką relację o tym, jak w wielkim "dołku" teraz się znajduje. Nic dziwnego, ponieważ wokalistka nie ma ostatnio dobrej passy, choć jest zakochana po uszy w Dariuszu Pachucie. 

Najpierw wokalistka padła ofiarą oszustwa - a konkretniej, ktoś ukradł jej projekty na sceniczne stroje. Na dodatek jej ukochany ojciec przez udar trafił do szpitala. Rodzina miała wielkie szczęście, że wszystko skończyło się dobrze. Paweł Rabczewski jest już w domu.

Doda dziękuje fanom i znajomym za wsparcie

Reklama

"Jednocześnie chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy napisali do mnie ze słowami otuchy, jeżeli chodzi o mojego tatę. Ze wszystkich moich kolegów i koleżanek - oczywiście nie mówię tutaj o najbliższych przyjaciołach - wszystkich na Facebooku i Instagramie, których znam. Było ich całe ZERO. Dziękuję moim fanom, bo wysyłacie mi dużo wparcia" - mówiła Doda.

Jednocześnie Dorota przyznała, że w całej tej stresującej sytuacji nie pomagają jej wiadomości "z dziesięcioma wykrzyknikami i znakami zapytania: "Kiedy teledysk?!".

Zobacz też:

Doda wyjawiła prawdę na temat TVN. Szykuje się rewolucja w stacji

Doda zabrała głos w sprawie wymysłów Wojewódzkiego. Padł wymowny komentarz!

Doda opowiedziała o swoich relacjach z dziećmi. Taki sam stosunek ma do pociech swojego partnera?

Doda zostanie wyróżniona wyjątkową nagrodą? 20 lat na to czekała!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama