Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda i Julia Wieniawa walczą o uwagę na czerwonym dywanie w Cannes!

Festiwal filmowy w Cannes jest jedną z najważniejszych imprez z świecie filmu. Od lat nie brakuje także polskich gwiazd na tym czerwonym dywanie, dla których jest to wielkie przeżycie. Tym razem na gali zadebiutowała Julia Wieniawa (19 l.), która nie potrafiła ukryć stresu, a także Doda (34 l.), która już miała okazję obeznać się z wielkim światem.

Gwiazdy kina, piękne kreacje i niesamowity przepych - to właśnie Cannes. Chyba nie ma artysty, który nie marzyłby, aby znaleźć się w tym miejscu i zabłysnąć na czerwonym dywanie.

Reklama

Pojawienie się tam polskich celebrytów zawsze jest przez z nich samych szczegółowo komentowane, zwłaszcza gdy mają okazję gościć tam po raz pierwszy. Tak było właśnie w przypadku Julii Wieniawy, młodziutkiej aktorki, która znana jest z roli Pauli w serialu "Rodzinka.pl".

Na ten francuski festiwal gwiazdka pojechała, by promować jedną z marek kosmetycznych razem z Grażyną Torbicką (58 l.) i Jessicą Mercedes (24 l.).

To dla młodziutkiej celebrytki spore wyzwanie i przygoda, nic więc dziwnego, że to dla niej spore przeżycie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych w drodze na imprezę przyznała, że bardzo się denerwuje.

Pomijając stres, Julka wyglądała fantastycznie - wybrała długą suknie w kolorze nude, z głębokim dekoltem i mocnym rozcięciem, które ukazywało zgrabne nogi. Na jej profilu nie zabrakło zdjęć ze sławami Hollywood, takimi jak Amber Heard (32 l.), czy z modelką Thylane Blondeau (17 l.).

W relacji z Cannes tym razem oszczędniejsza była Doda, która swój debiut na czerwonym dywanie ma już za sobą. Możliwie, że nie ekscytowała się tym wydarzeniem, tak jak Julia, albo miała w pamięci swoją wpadkę z poprzedniego roku i nie chciała jej powtórzyć.

W tym roku towarzyszył jej oczywiście mąż, Emil, który był zawsze w pogotowiu, by wziąć torebkę od żony i wesprzeć ją męskim ramieniem.

Festiwal w Cannes potrwa do 19 maja, więc z pewnością fani polskich gwiazd, będą mieli jeszcze nie jedną okazję, by zobaczyć, jak radzą sobie w wielkim świecie show-biznesu.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje