Reklama
Reklama

Doda i Dariusz Pachut. Będzie ślub? "Chciałabym w końcu zaznać szczęśliwego małżeństwa"

Doda (38 l.) i Dariusz Pachut (36 l.) pierwszy raz widziani byli razem w maju 2022 roku. Wówczas nikt nie przypuszczał, że kiełkujący związek znajdzie swój finał na przełomie listopada i grudnia. Wokalistka bogatsza o doświadczenia wyznała, że myśli o ślubie i pozostaniu żoną po raz trzeci! To byłby plot-twist!

Doda i Dariusz Pachut. Będzie ślub? Oto, co wyznała wokalistka!

Doda nie miała szczęścia w miłości. Jej ostatnie małżeństwo doprowadziło ją do rozstroju nerwowego i depresji. Wokalistka szukała nawet pomocy w swoim show "Doda. 12 kroków do miłości" w którym ostatecznie nie wybrała żadnego z kandydatów. Nic dziwnego, zanim ruszyło show w Polsacie, fani podejrzewali, że spotyka się z Dariuszem Pachutem. Jak się okazało, mieli rację!

Reklama

Doda i Dariusz Pachut. Będzie ślub? "Chciałabym w końcu zaznać szczęśliwego małżeństwa"

Po udanym urlopie w Wietnamie, Doda i Dariusz Pachut mogą uznać, że ich związek wszedł na kolejny poziom. W końcu udane wakacje we dwoje to dobry znak na przyszłość.

"Dużo o sobie się dowiedzieliśmy. Podobno wystarczy pojechać na wakacje, żeby wiedzieć, czy wracacie razem, czy oddzielnie (...) Azja - rewelacyjne miejsce. Mam nadzieję, że tam wrócimy. Wybierzemy inny kierunek, ale eksplorować Azję na pewno będziemy" - powiedziała Doda w wywiadzie z "Plejadą".

Dziennikarzom nie umknęło również pytanie o dalsze plany. Czy po programie Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości" poznała swoje wady i zalety na tyle dobrze, że mogłaby zbudować szczęśliwy związek?

"Chciałabym w końcu zaznać szczęśliwego małżeństwa. Czasami myślę, że już nie mam siły, a potem jak znowu mam tę siłę, to myślę sobie: "dziewczyno, nie poddawaj się aż w końcu nie zaznasz tego szczęścia" - wyznała wokalistka.

Czy Doda i Dariusz Pachut ukoronują swój związek przed ołtarzem? Tego na razie nie wiadomo. Mamy natomiast pewność, że wokalistka będzie jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Kto jeszcze wystąpi tego wieczoru?

Zobacz też:

Doda chwali się pierwszym morsowaniem! Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół! 

TYLKO U NAS: Doda nie chce mówić o nowym partnerze i jego dzieciach! "Każdy ma jakąś przeszłość"

Doda zainwestowała w to mnóstwo pieniędzy. Teraz ogromnie żałuje: "Jest mi wstyd"

Doda potrzebuje poszukuje "domatora i podróżnika". "Jestem artystką, jestem marzycielką, jestem dużym dzieckiem"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy