Reklama
Reklama

Doda czarodziejka z księżyca. "Urodziłam się w pełnię. Babcia przekazał mi moce"

Nad całym procesem czuwa psycholog, Fragmenty, które nie zmieściły się w odcinku, możemy oglądać w specjalnym "DODAtku. 12 kroków do miłości".

Doda wykazała się sporą odwagą, godząc się na udział w show, w którym musi ujawnić swoje prawdziwe oblicze. Tym razem w czwartym już "DODAtku. 12 kroków do miłości" podczas rozmowy z kolejnymi kandydatami, wokalistka podzieliła się kilkoma nieznanymi dotąd jej fanom faktami. Chodzi o ukryte moce artystki.

Doda czarodziejka z księżyca

Zaczęło się od rozmowy o wpływie księżyca. Podczas kolacji z pierwszym kandydatem Doda przyznała, że w czasie pełni księżyca dzieją się z ludźmi przedziwne rzeczy. Wtedy jest najwięcej morderstw, samobójstw itp. 

Reklama

"Jutro jest pełnia. Policja będzie miała dużo roboty. (...) Ja świetnie śpię, bo jestem czarownicą i urodziłam się w pełnię" - mówiła wokalistka.

Później zresztą potwierdziła rewelacje o swoim pochodzeniu w trakcie randki z Danielem.

"Moja babcia była Litwinką. Była jasnowidzką i czarownicą. Umarła w dniu, kiedy ja się urodziłam i przekazał mi wszystkie moce. Ja jestem taką słowiańską czarownicą trochę. Mam kryształy w domu i takie tam. Boisz się czarownic?" 

"Doda. 12 kroków do miłości". Kandydaci speszeni obecnością Dody

W czwartym odcinku "Doda. 12 kroków do miłości", wokalistka poznała kandydata numer 7. i 8. Pierwszy z nich od początku podpadł swoimi opowieściami o niezdrowym stylu życia. Za to drugi, Daniel, zrobił spore wrażenie na artystce. Randka, choć udana, to nie była dla Dody w pełni satysfakcjonująca. Zabrakło jej ognia, choć ognisko paliło się w pobliżu.

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Zobacz także:

Doda zdradziła, dlaczego wzięła udział w show: "Ciążyła mi maska suki Dody"

Ale wyznanie! Doda wspomina swoją... dziewczynę: "Zakochana byłam"

Doda zdradziła, co myśli o mężczyznach, którzy mają dzieci. Jakie mają u niej szanse?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy